Zapukaj do moich drzwi, odc. 22, 23, 24, 25 - streszczenia. Serkan wyznaje Edzie miłość. Zakochani ukrywają swój związek przed rodziną

2021-12-19 16:38

Zapukaj do moich drzwi to turecki serial, który 15 listopada 2021 roku zadebiutował na antenie kanału WP. To zdecydowanie jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat, która rozkochała w sobie widzów na całym świecie. Z zainteresowaniem śledzą oni kolejne perypetie głównych bohaterów - Edy i Serkana. Co wydarzy się w ich życiu w najbliższych odcinkach Zapukaj do moich drzwi?

Zapukaj do moich drzwi, odc. 22, 23, 24, 25 - streszczenia. Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chciały rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 22

Eda postanawia jak najszybciej uciec od Serkan i odbudować swoje życie. Wznawia wnioski o stypendium.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 23

Serkan w końcu wyznaje swoją miłość. Teraz kolej na Edę. Ale po tych wszystkich wydarzeniach nie będzie łatwo uzyskać wyznania Edy. Serkan czeka cierpliwie, by usłyszeć, że Eda jest zakochana.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 24

Serkanowi nie podoba się to, że Eda ukrywa go przed rodziną. Eda nie może powiedzieć ciotce, która dowiedziała się o zaręczynach, że jest zakochana w Serkanie. Pod naciskiem Edy Serkan również zgadza się nikomu o tym nie mówić. Serkan i Eda przeżyją wiele przygód, zachowując swój związek w tajemnicy.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 25

Alptekin jest w szoku, gdy widzi Serkana i Edę razem. Jego zdrowie jest zagrożone, gdy próbuje wyjaśnić sytuację synowi.