Zakochani po uszy - Sylwia i Piotrek są PARĄ! Urocze zdjęcie aktorów zachwyciło fanów serialu

2021-02-15 15:20 kg
Zakochani po uszy
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Zakochani po uszy to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat. Produkcja gości na antenie TVN7 od początku 2019 roku i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Głównymi bohaterami hitu są Asia i Piotrek, których połączyła wyjątkowa miłość oraz Sylwia, która od samego początku próbowała rozdzielić zakochanych. Ostatnio wyszło na jaw, że serialowi Sylwia i Piotrek tworzą parę w życiu prywatnym! Połączyła ich praca na planie Zakochanych po uszy.

Zakochani po uszy - Sylwia i Piotrek są parą w życiu prywatnym! Kamila Kamińska, czyli serialowa Sylwia oraz Michał Meyer, czyli Piotrek występują w Zakochanych po uszy od pierwszego odcinka. To właśnie ich burzliwy związek, a później burzliwe rozstanie były głównymi wątkami w pierwszym sezonach serialu. Ich serialowy związek już dawno się rozpadł, ale okazuje się, że Meyer oraz Kamińska tworzą szczęśliwy związek w życiu prywatnym.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Zakochani po uszy - Sylwia i Piotrek parą!

Co za niespodzianka! Kamila Kamińska oraz Michał Meyer, czyli serialowi Sylwia i Piotrek z Zakochanych po uszy są razem! Pierwsze plotki na temat ich związku pojawiły się już w grudniu 2020 roku, kiedy to w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia w romantycznej scenerii. Widzowie nie byli pewni, czy zdjęcia pochodzą z planu serialu TVN7 czy z prywatnego archiwum gwiazd. Wątpliwości fanów zostały rozwiane w Walentynki, kiedy Kamila Kamińska wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, na którym jest wtulona w Michała Meyera. Fotografię podpisała:

Miłości w codzienności

Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów.

Sylwia wyrwała w końcu tego Piotra... eeee czekaj, to jednak prawdziwe życie ❤️

Ale szok! Nie sądziłam, że Państwo są parą w prawdziwym życiu. Dużo miłości ❤️

Ship od zawsze

To takie dziwne uczucie... oglądać was na ekranie i za chwilę móc zobaczyć was razem. Super! Dużo miłości!

Przepięknie ❤️

Cudni

O ja jesteście razem w rzeczywistości ❤️ ship ❤️❤️

Dużo miłości, nie tylko w Walentynki! ❤️❤️❤️

Życzymy dużo miłości oraz wytrwałości!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE