Zakochani po uszy

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Zakochani po uszy - Sylwia i Piotrek są PARĄ! Urocze zdjęcie aktorów zachwyciło fanów serialu

2021-02-15 15:20

Zakochani po uszy to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat. Produkcja gości na antenie TVN7 od początku 2019 roku i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Głównymi bohaterami hitu są Asia i Piotrek, których połączyła wyjątkowa miłość oraz Sylwia, która od samego początku próbowała rozdzielić zakochanych. Ostatnio wyszło na jaw, że serialowi Sylwia i Piotrek tworzą parę w życiu prywatnym! Połączyła ich praca na planie Zakochanych po uszy.

Zakochani po uszy - Sylwia i Piotrek są parą w życiu prywatnym! Kamila Kamińska, czyli serialowa Sylwia oraz Michał Meyer, czyli Piotrek występują w Zakochanych po uszy od pierwszego odcinka. To właśnie ich burzliwy związek, a później burzliwe rozstanie były głównymi wątkami w pierwszym sezonach serialu. Ich serialowy związek już dawno się rozpadł, ale okazuje się, że Meyer oraz Kamińska tworzą szczęśliwy związek w życiu prywatnym.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Zakochani po uszy - Sylwia i Piotrek parą!

Co za niespodzianka! Kamila Kamińska oraz Michał Meyer, czyli serialowi Sylwia i Piotrek z Zakochanych po uszy są razem! Pierwsze plotki na temat ich związku pojawiły się już w grudniu 2020 roku, kiedy to w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia w romantycznej scenerii. Widzowie nie byli pewni, czy zdjęcia pochodzą z planu serialu TVN7 czy z prywatnego archiwum gwiazd. Wątpliwości fanów zostały rozwiane w Walentynki, kiedy Kamila Kamińska wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, na którym jest wtulona w Michała Meyera. Fotografię podpisała:

Miłości w codzienności

Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów.

Sylwia wyrwała w końcu tego Piotra... eeee czekaj, to jednak prawdziwe życie ❤️

Ale szok! Nie sądziłam, że Państwo są parą w prawdziwym życiu. Dużo miłości ❤️

Ship od zawsze

To takie dziwne uczucie... oglądać was na ekranie i za chwilę móc zobaczyć was razem. Super! Dużo miłości!

Przepięknie ❤️

Cudni

O ja jesteście razem w rzeczywistości ❤️ ship ❤️❤️

Dużo miłości, nie tylko w Walentynki! ❤️❤️❤️

Życzymy dużo miłości oraz wytrwałości!