Zakochani po uszy: Sylwia i Asia z ciążowymi brzuchami na jednym zdjęciu! Urodzą w tym samym czasie?

2020-08-14 13:53 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Serial Zakochani po uszy szturmem podbił serca polskich widzów! Produkcja, którą możemy oglądać na TVN7, przyciąga przed ekrany ogromną widownię, a wszystko to za sprawą nietuzinkowych bohaterów, których losy możemy oglądać w każdym odcinku serialu. Od samego początku wiele emocji wzbudzał konflikt Asi i Sylwii - brunetka ostatecznie przegrała walkę o Piotra, jednak w jej życiu także nie brakuje wielu zwrotów akcji.

Zakochani po uszy: ciężarne Sylwia i Asia pozują na jednym zdjęciu! Takiej fotki nie spodziewał się chyba żaden fan Zakochanych po uszy. Asia, która, mimo początkowego strachu, bardzo ucieszyła się na wieść o ciąży, jest zupełnym przeciwieństwem Sylwii. Była żona Piotra zawsze nie znosiła dzieci i nie mogła pogodzić się z faktem, że Piotr musi zajmować się swoimi siostrzeńcami. Czy teraz coś się zmieni?

Zakochani po uszy: ciężarne Sylwia i Asia pozują na jednym zdjęciu

O ciąży Asi widzowie dowiedzieli się jeszcze w trzecim sezonie Zakochanych po uszy. Mimo sporych problemów zdrowotnych, a także ingerencji ze strony Sylwii, która bardzo chciała, aby Asia poroniła, wygląda na to, że narzeczona Piotra czuje się świetnie. Z kolei o ciąży Sylwii dowiedzieliśmy się dopiero ze zdjęć z planu, które twórcy serialu zamieścili na swoim Instagramie. Okazuje się, że Sylwia zajdzie w ciążę - najprawdopodobniej z Jackiem - i, jak można się spodziewać, nie będzie z tego powodu zadowolona.

Kasia Grabowska, czyli serialowa Asia, wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pozuje z serialową Sylwią. Obie panie są w zaawansowanej ciąży! Mocno zwróciło to uwagę fanów serialu, którzy zdziwili się, że brzuch Sylwii jest większy, mimo że teoretycznie zaszła w ciążę sporo później. Czy była i obecna partnerka Piotra urodzą w tym samym czasie? Tego dowiemy się już pewnie niebawem - sezon 4 Zakochanych po uszy startuje już 1 września 2020!

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE