Zakochani po uszy 149, 150, 151, 152: Tomek jest wściekły na Asię. Zosia jest w ciąży! Kto jest ojcem?

2020-01-17 15:06
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Laura kombinuje, co zrobić, żeby mieć dyżury z Marcinem. Tymczasem Asia ma wyrzuty sumienia wobec Tomka, nie potrafi ukryć tego przed Piotrem. Kiedy Piotr spotyka przypadkiem Tomka, żąda, żeby zostawił jego narzeczoną w spokoju. Bartek jest zauroczony Sonią i nie może zapomnieć o chwili, kiedy ją poznał. Mimo to nie chce rywalizować z bratem. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 149, 150, 151, 152?

Zakochani po uszy 149, 150, 151, 152: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Kuba z Sabiną spotykają na ulicy Zosię. Jej dziwne zachowanie zwraca uwagę Sabiny. Piotr, podobnie jak Asia, podejrzewa, że Tomek chce zrobić Asi na złość i dlatego umówił się z jej koleżanką, która pracuje u jej mamy.

Zakochani po uszy 149: streszczenie

Między Piotrem a Tomkiem wywiązuje się kłótnia, a potem bójka. Obaj wymagają opatrzenia ran, Piotr ma rozcięty łuk brwiowy, Malwina pomaga Tomkowi, który wpada jej w oko… Tymczasem Sonia odwiedza ojca. Jest zadowolona, ma gotową aplikację, którą napisała z pomocą prawnika z poradni pomocy prawnej, poleconej prze Malwinę. Tata namawia ją, żeby myślała o swoim szczęściu. Sonia postanawia więc spotkać się z Tymonem.

Zakochani po uszy 150: streszczenie

W bistro trwa impreza, na którą Soni zaprosiła Tymona. Chłopak robi wszystko, by uwieść Sonię. Podstępem udaje mu się ściągnąć dziewczynę do mieszkania Bartka… Tymczasem Bartek jest w klinice świadkiem schadzki Kuby z Sabiną. Jest mu niezręcznie. W dość nietypowej sytuacji poznaje również Sonię. Ciężarna Zosia stara się ukryć przed Kubą…

Zakochani po uszy 151: streszczenie

Tymon spędza noc z Klaudią, dziewczyną, z którą umówił się przez aplikację randkową… Kuba boi się, że Zośka spodziewa się jego dziecka. Okazuje się, że Zosia chce sprzedać noworodka bezdzietnej parze i okłamuje ich, że ojciec dziecka jest nieznany. Niespodziewanie w bistro pojawia się Tomek z bukietem kwiatów. Malwina liczy, że to dla niej, czuje się niezręcznie, kiedy odkrywa, że Tomek przyszedł przeprosić Asię. Mimo to Malwina proponuje Tomkowi spotkanie, na które on się zgadza…

Zakochani po uszy 152: streszczenie

Bartek stara się zbliżyć do Soni, Tymon jest wściekły. Dziewczyna skupia się jednak przede wszystkim na sprawie ojca. Zamierza dotrzeć do pełnomocnika firmy, która oszukała mężczyznę i wpędziła go w długi. Jednocześnie Sylwia nie może znieść więzienia i zwalnia prawnika, jej matka jest zszokowana.

NAJNOWSZE