Zakochani po uszy odc. 104: Sylwia próbuje zastraszyć panią Jolę. Detektyw ma dowiedzieć się, jak zginęła Patrycja

2019-10-16 14:20
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Coraz więcej osób podejrzewa, że Sylwia ma coś wspólnego ze śmiercią Patrycji. Jednak nikt nie ma żadnych dowodów. Paula była w tej sprawie nawet na policji, jednak ostatecznie nie przekazała żadnych konkretnych informacji. Tamara podejmuje decyzję o wynajęciu prywatnego detektywa, który ma zebrać dowody potwierdzające, że Sylwia kłamie. Co jeszcze wydarzy się w 104 odcinku Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 104 - streszczenie. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu? Kinga próbuje namówić Tomka, aby odwołał się od decyzji o dyscyplinarnym zwolnieniu, jednak on twierdzi, że podjął już ostateczną decyzję. Przy okazji jego kłamstwo przypadkiem prawie poznaje Asia. Sylwia jest wściekła, że Paula wynajęła lokal w kamienicy - mówi pani Joli, że pożałuje swojej decyzji.

Zakochani po uszy odc. 104 - streszczenie

Szymon chce poznać swojego syna, więc zabiera Maćka na spacer. Podczas spotkania dochodzi do sprzeczki i Maciek ucieka ojcu. Tamara jest przekonana, że Sylwia mogła mieć coś wspólnego z wypadkiem Patrycji. Decyduje się wynająć prywatnego detektywa. Tymczasem Tomek rozpoczyna nową pracę.

NAJNOWSZE