Zakochani po uszy 215: Sylwia spędza noc z mężczyzną poznanym na balu! To z nim zajdzie w ciążę?

2020-09-16 14:45 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia zaczyna mieć dość spędzania czasu wyłącznie w mieszkaniu Jacka. Czuje się tam jak w klatce i wyszukuje coraz to nowych pretekstów, aby móc z niego wyjść. Chłopak postanawia poprawić jej humor i zaprasza ją na firmowy bal maskowy, na którym Sylwia będzie mogła być anonimowa. Tymczasem Sylwia ma jeszcze jeden plan wobec tej imprezy - chce spotkać tu mężczyznę, z którym będzie miała dziecko.

Zakochani po uszy 215: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymon z kolei mocno nagrabił sobie u Klaudii. Dziewczyna jest wściekła po kłótni, do której między nimi doszło, i odgraża się, że nie zamierza tego tak zostawić. Tymczasem mama Tymona postanawia pomóc swojemu synowi i Soni, która jest z nim w ciąży.

Zakochani po uszy 215: streszczenie

Danuta przekonuje Sonię, że powinna przyjąć od niej mieszkanie. Tymon cieszy się, że dzięki matce będzie ustawiony w życiu, jednak Danuta zamierza zapisać apartament na Sonię. Klaudia wpada w szał, po awanturze z Tymonem zrywa z nim i grozi, że się na nim zemści. Jacek i Sylwia pojawiają się na balu maskowym. Sylwia zamierza znaleźć tu mężczyznę, z którym jeszcze tej nocy zajdzie w ciążę. Przypadek sprawia, że wpada na Michała i jest nim zauroczona. Sylwia czuje, że w nim mogłaby się zakochać. Tę noc spędzają razem…

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE