Zakochani po uszy: ZDJĘCIA ze ślubu i wesela Asi i Piotra! W którym odcinku powiedzą sobie 'tak'?

2020-09-11 17:24 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Na ten dzień czekali wszyscy fani Zakochanych po uszy! Zwłaszcza ci, którzy pamiętają, ile Asia i Piotr musieli przeżyć, aby mogli być razem. Teraz para spodziewa się dziecka, a od dłuższego czasu planują także ślub. Razem z synami Patrycji, z którymi mieszkają, stanowią już szczęśliwą rodzinę, mimo że na ich drodze co jakiś czas cały czas stają różne przeciwności.

Zakochani po uszy: zdjęcia ze ślubu Asi i Piotra wyglądają bajecznie! Trzeba przyznać, że podczas swojego wyjątkowego dnia zarówno panna, jak i pan młody będą wyglądać przepięknie. Piotr ma już za sobą jeden ślub - przekonany, że Sylwia jest z nim w ciąży, zgodził się z nią ożenić. Jednak to ślub z Asią, którą kocha naprawdę, będzie z pewnością o wiele bardziej emocjonującym wydarzeniem.

Zakochani po uszy: zdjęcia ze ślubu Asi i Piotra

Jak wynika z opisów pod tymi wyjątkowymi zdjęciami, ślub i wesele młodej pary będziemy mogli oglądać w dwóch odcinkach serialu - 220 oraz 221, których emisja w TVN7 zaplanowana jest na 6 i 7 października. Wszystko wskazuje na to, że na ślubie i na weselu będą wyglądali nieco inaczej - niewykluczone, że te dwa wydarzenia odbędą się w nieco innych dniach. Na swój ślub Asia zdecyduje się na doczepiany kok z długim welonem, a Piotr - niebieski garnitur. Zdjęcia pary młodej możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE