Zakochani po uszy odc. 86: Asia dowiaduje się, dlaczego Piotr wrócił do Sylwii. Jest załamana nadchodzącym ślubem

2019-09-12 14:54
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sytuacja coraz bardziej się komplikuje. Do ślubu coraz bliżej, a jednak uroczystość nadal stoi pod znakiem zapytania. Co stało się z listem Pauli, który wysłała przed swoim wyjazdem? Czy uda się zrobić coś, aby Piotr dowiedział się prawdy o Sylwii? Z kolei Asia pozna bolesną prawdę, jak to się stało, że Sylwia jest znów z dentystą.

Zakochani po uszy odc. 86: streszczenie. Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku serialu? Pani Jola oczywiście nie byłaby sobą, gdyby nie wtrąciła się w organizację ślubu. Jest rozżalona, że Sylwia z Piotrem nie zaprosili ją na uroczystość. Sylwia z kolei w końcu zrobiła duży progres w sprawie poszukiwania recepcjonistki.

Zakochani po uszy odc. 86: streszczenie

Tamara przyznaje się Asi, że razem z Pawłem pomogli Sylwii wrócić do Piotra. Pani Jola nie może uwierzyć, że nie została zaproszona na wesele swoich najemców. Kuba wykorzystuję tę sytuację, by dokuczyć Sylwii. Tej zaś udaje się znaleźć wymarzoną recepcjonistkę. Tymczasem Wiki i Natalia starają się pocieszyć Asię, która przeżywa ślub Piotra.

Zakochani po uszy odc. 86 - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny epizod serialu można zobaczyć na TVN7 w poniedziałek 16 września o godzinie 19:30. Zakochanych po uszy można także oglądać w internecie za pośrednictwem platformy Player.

NAJNOWSZE