Zakochani po uszy odc. 84 - streszczenie. Przez Sylwię Patrycja nie bierze 'tabletki po'. Zajdzie w ciążę z Jackiem?

2019-09-10 16:23
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Patrycja i Jacek zaliczają wpadkę podczas wspólnej nocy, dlatego zrozpaczona siostra Piotra prosi go o wsparcie. Jednak Sylwia, zła na Patrycję, postanawia wejść jej w drogę. Siostra Asi nie popiera jej decyzji o zerwaniu z Tomkiem. Postanawia porozmawiać także z Piotrem. Czy uda jej się coś wskórać? Piotr z kolei staje się coraz bardziej oziębły dla Sylwii... Co jeszcze wydarzy się w 84 odcinku Zakochany po uszy?

Zakochani po uszy odc. 84 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Czy Patrycja rzeczywiście wpadła z Jackiem? Asia przeżyje szok, gdy dowie się, że nowy chłopak siostry Piotra to jej były... Jak na całą sytuację zareaguje Patrycja? Piotr zachowuje się nieco chłodno wobec Sylwii. Czy nadal myśli o Asi?

Zakochani po uszy odc. 84 - streszczenie

Patrycja obawia się, że może być w ciąży z Jackiem. Prosi Piotra, by wypisał jej receptę na tabletkę „dzień po”. Sylwia postanawia pokrzyżować plany Patrycji. Asia dowiaduje się, że nowym chłopakiem Patrycji jest jej były. Iza zaś próbuje przekonać Piotra, by wrócił do Asi.

Zakochani po uszy odc. 84 - kiedy i o której oglądać?

Kolejny odcinek serialu można oglądać w środę 11 września o godzinie 19:30. Odcinki Zakochanych po uszy można śledzić także online na platformie Player.

NAJNOWSZE