Zakochani po uszy odc. 136: wesele Wiki i Marcina zmienia się w koszmar! Tragedia w kamienicy

2019-12-02 17:09
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

W końcu doczekaliśmy się tego długo wyczekiwanego dnia - wesela Wiki i Marcina. Panna młoda bardzo długo miała wątpliwości, czy rzeczywiście chce stanąć na ślubnym kobiercu. Ostatecznie zgodziła się wyjść za Marcina, a przyjęcie weselne odbywa się w Bistro, jednak... bez państwa młodych! Tymczasem Sylwia trafiła do aresztu, gdzie czeka na dalsze postępowanie w swojej sprawie.

Zakochani po uszy odc. 136: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Sielankową imprezę weselną Wiki i Marcina przerwie tragedia! Niespodziewanie dojdzie do pożaru w kamienicy, a goście weselni będą musieli w pośpiechu uciekać z Bistro! Czy ktoś ucierpi? Niestety, wiele wskazuje na to, że coś złego przydarzy się Asi.

Zakochani po uszy odc. 136: streszczenie

Imprezy weselnej ciąg dalszy. Przez przypadek na podwórku wybucha pożar. Pech chce, że Asia zostaje uwięziona w gabinecie bez drogi ucieczki. Tomek stara się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom przyjęcia. Piotrek zaś rusza na pomoc Asi. Sylwia tymczasem jest dręczona przez swoją współwięźniarkę.

NAJNOWSZE