Zakochani po uszy: Sylwia PRÓBUJE ZABIĆ Zośkę! Dramatyczny wypadek w serialu

2019-12-02 11:03
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Widzowie Zakochanych po uszy po żonie Piotra spodziewali się naprawdę najgorszych rzeczy, ale czegoś takiego nie przewidział raczej nikt. Sylwia, która w końcu rzeczywiście poczuje, że grunt osuwa się jej spod nóg, postanowi zrobić wszystko, żeby prawda o tym, co wydarzyło się w noc śmierci Patrycji, nie wyszła na jaw. Zosia z kolei, dręczona wyrzutami sumienia i namawiana przez Kubę, będzie chciała powiedzieć całą prawdę na policji.

Zakochani po uszy: Sylwia chce zabić Zośkę! Jak do tego dojdzie? W serialu dojdzie do strasznego wypadku. Kubie udało się w końcu namówić Zośkę, żeby zeznała na policji i pomogła wsadzić Sylwię do więzienia. Jednak żona Piotra nie zamierza poddać się bez walki! Cała ta sytuacją skończy się tragedią!

Zakochani po uszy: Sylwia chce zabić Zośkę!

Do tej strasznej sytuacji dojdzie w odcinku 130. Sylwia przyjdzie porozmawiać z Paulą i ponownie zacznie ją gnębić. Była przyjaciółka nie będzie w stanie znosić pogardy Sylwii i powie jej, że Zosia planuje iść na policję. Na żonę Piotra padnie blady strach i będzie chciała jak najszybciej odkręcić sytuację. Sylwia pójdzie do mieszkania Kuby, gdzie zastanie Zośkę. Zacznie jej grozić i wypchnie ją na balkon. Chcąc pozbyć się problemu, będzie usiłowała zabić Zośkę i wyrzucić ją przez balustradę!

Tę szarpaninę z ulicy zobaczą jednak Kinga i Kuba. Kinga będzie usiłowała zatrzymać Sylwię i ruszy za nią w pościg. Sylwia podczas ucieczki potknie się i spadnie ze schodów! Dramatyczny wypadek sprawi, że intrygantka z poważnymi obrażeniami wyląduje w szpitalu! Całą tę sytuację widzowie będą mogli zobaczyć w odcinku 130, który zostanie wyemitowany 3 grudnia.

NAJNOWSZE