Zakochani po uszy odc. 125, 126, 127, 128: Zosia decyduje się na złożenie zeznań. Sylwia godzi się na rozwód

2019-11-18 13:25 kw
Zakochani po uszy
Autor: materiały prasowe

Sylwia i Elwira znajdują nowe mieszkanie, do którego razem się wprowadzają. Wstydzą się tego, że znajduje się ono w Hucie. Piotr dowiaduje się, że Asia wyjeżdża z Tomkiem z Polski. Chce jak najszybciej rozwieść się z Sylwią, aby odzyskać piękną weterynarz. Iza ośmiesza Sylwię w internecie. Ta planuje zemstę na siostrze Asi. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 125, 126, 127 i 128 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 125, 126, 127, 128: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? W ostatnich odcinkach zdecydowanie nie brakuje emocji. Piotr dowiedział się o kłamstwach Sylwii. Ponownie zbliża się do Asi, którą nadal darzy uczuciem. Czy Piotr i Asia nareszcie do siebie wrócą? Czy Sylwia wyląduje w więzieniu? 

Zakochani po uszy odc. 125: streszczenie

Sylwia i Elwira znajdują nowe mieszkanie. Wprowadzają się razem do lokum, którym obie są zachwycone. Postanawiają jednak ukrywać przed znajomymi, że znajduje się ono w Hucie. Tajemnica szybko jednak wyjdzie na jaw. Niebawem spotykają na osiedlu Izę, która od dawna nie pała do Sylwii sympatią. Policji udaje się zdobyć więcej poszlak w sprawie wypadku Patrycji. Kinga informuje Sylwię, że jest w kręgu podejrzanych. Czy kobieta nareszcie przyzna się do winy?

Zakochani po uszy odc. 126: streszczenie

Piotr dowiaduje się, że Asia niedługo wyjeżdża z Polski. Jak najszybciej chce się rozwieść z Sylwią. Tomek prosi rodziców, aby pomogli mu znaleźć pracę dla niego i Asi w Stanach. W klinice dochodzi do spięcia pomiędzy Ewą a Sylwią. Kinga za wszelką cenę stara się znaleźć dowody na to, że Sylwia była zamieszana w śmierć Patrycji. Rozpoczynają się poszukiwania Zosi.

Zakochani po uszy odc. 127: streszczenie

Iza ośmiesza Sylwię w internecie. Żona Nowaka planuje zemstę. Asia oraz Milena pomagają Wiki, która nie wie co ma zrobić z suknią ślubną od mamy Marcina. Piotr, Kuba i Paweł próbują przekonać Jolę, żeby wypowiedziała Sylwii umowę najmu. Sylwia godzi się na rozwód bez orzekania o winie. Piotr w ostatniej chwili zmienia jednak zdanie.

Zakochani po uszy odc. 128: streszczenie

Kuba i Milena starają się pocieszyć załamaną Paulę. Paweł zbyt mocno angażuje się w związek z Jarkiem. Jest zawiedziony, kiedy okazuje się, że Jarek podchodzi do ich znajomości nieco inaczej. Kiedy wychodzi na jaw, że Zosia przebywa w Kielcach, Sylwia jedzie tam, by z nią porozmawiać. Zosia jednak postanawia wrócić do Krakowa i złożyć zeznania.

NAJNOWSZE