Zakochani po uszy odc. 122: Piotr wyznaje Asi, że coś do niej czuje. Tomek chce wyjechać z nią za granicę

2019-11-07 16:54
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Im bliżej końca sezonu, tym akcja serialu bardzo mocno się zagęszcza. Na tym etapie Zakochanych po uszy dużo dzieje się niemal w każdym odcinku. Niespodziewanie do porozumienia dojdą... Jola i Halina. Wszystko dzięki temu, że Jola postanawia pokazać właścicielce bistro dowód na to, że prawnik nie jest wcale takim kryształowym człowiekiem. Tymczasem kłótnia między Tomkiem a Asią przerodzi się w coś zupełnie niespodziewanego. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 122 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 122: streszczenie. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu? Tomek, który jest chorobliwie zazdrosny o Asię, czuje się zagrożony powodu Piotra. Przez to, że dentysta rozstał się z Sylwią, Tomek boi się, że Asia będzie chciała do niego wrócić. Decyduje się więc na radykalne środki, żeby ją przy sobie zatrzymać.

Zakochani po uszy odc. 122: streszczenie

Asia dowiaduje się od Piotra, że ten ciągle coś do niej czuje. Nowak postanawia również złożyć zeznania przeciwko Sylwii. Zazdrosna o Marka Elwira pokazuje Halinie dowody na to, że skrzywdził on wiele osób. Pani Jola i Halina zawierają pakt w sprawie nieuczciwego mężczyzny. Tomek zauważa, że pomiędzy Asią i Piotrem znów zawiązała się nić porozumienia. Postanawia przekonać dziewczynę, by wyjechała z nim za granicę.

NAJNOWSZE