Zakochani po uszy odc. 118, 119, 120: koniec tajemnic Sylwii? Intrygi i kłamstwa wychodzą na jaw!

2019-11-07 13:46
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Kuba i Paweł pocieszają załamanego Piotrka. Sylwia nie daje za wygraną i próbuje zdobyć od Piotra jak najwięcej pieniędzy. Piotr, Kuba i Paweł rozmyślają, jak pozbyć się Sylwii ze spółki. Pani Jola przeżywa załamanie, kiedy dowiaduje się, że Marek nie jest w niej zakochany. Próbuje bezprawnie wyrzucić Halinę z kamienicy. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 118, 119, 120?

Zakochani po uszy odc. 118, 119, 120: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Dla osób, które śledzą serial w sieci, mamy także ważną wiadomość. W tygodniu 11-14 listopada będą jedynie 3, a nie 4 odcinki Zakochanych po uszy. Wszystko dlatego, że ze względu na święto 11 listopada TVN7 wyemituje 118 odcinek dopiero we wtorek 12 listopada.

Zakochani po uszy odc. 118: streszczenie

Paweł czuje, że zaczyna się zakochiwać w Jarku. Jest jednak w rozterce, ponieważ nie chce skrzywdzić Eryka. Asia tymczasem postanawia szczerze porozmawiać z Tomkiem o swoich uczuciach do niego i Piotra.

Zakochani po uszy odc. 119: streszczenie

Sylwia tymczasem postanawia otworzyć w swojej części kliniki własny biznes. Elwira decyduje się rozwieść się z Markiem za odpowiednią sumę pieniędzy. Jednak Halina oznajmia Markowi, że nigdy się z nim nie zwiąże. Pani Jola odkrywa zaś pewną tajemnicę Alejandro…

Zakochani po uszy odc. 120: streszczenie

Z powodu próby wyrzucenia Haliny z kamienicy Pani Jola ląduje na komisariacie. Piotr jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że Sylwia może być zamieszana w śmierć Patrycji. Sylwii zaś coraz bardziej nie podoba się mieszkanie u Jacka. Elwira proponuje jej by zamieszkały razem.

NAJNOWSZE