Zakochani po uszy: kto będzie z kim na koniec? Te pary powinny być razem!

2019-10-17 14:32 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Niemal wszyscy fani serialu Zakochani po uszy od pierwszego odcinka kibicują temu, żeby Piotrek przejrzał na oczy, zostawił Sylwię i związał się z Asią. Już raz niemal udało im się być razem, jednak intrygi Sylwii wszystko zniweczyły. Do końca serialu zostało jeszcze trochę odcinków, dlatego jest nadal nadzieja, że mimo wszystko wrócą do siebie. Jednak to nie jedyna para, która ma szansę zejść się na koniec serialu!

Zakochani po uszy: kto będzie z kim na koniec? Kto się rozstanie, a kto zejdzie się ze sobą? Trzeba przyznać, że w tym serialu w życiu uczuciowym bohaterów naprawdę dzieje się dużo! Co chwila ktoś ze sobą zrywa, zdradza się lub wraca do siebie, czego najlepszym przykładem są chyba Piotr i Sylwia. Jednak czy na koniec serialu nadal będą małżeństwem?

Zakochani po uszy: kto będzie z kim na koniec? Nasze przewidywania

Przede wszystkim najbardziej prawdopodobne wydaje się, że Sylwia i Piotr się rozwiodą. Jeśli Piotrek dowie się o wszystkich kłamstwach Sylwii, nie ma szans, aby chciał z nią dalej być. Asia, mimo że jest z Tomkiem, tak naprawdę cały czas kocha Piotra, co uświadomiła sobie już dawno. Naszym zdaniem Asia i Piotr będą razem na koniec serialu! Z kolei Tomek, przystojny policjant, ma duże szanse rozpocząć szczęśliwe życie z... Kingą! Tych dwoje już od dawna ma się ku sobie, co widać wyraźnie zwłaszcza po tym, jak Kinga martwi się o Tomka, odkąd stracił pracę w policji.

Dużą szansę na rozpoczęcie szczęśliwego związku mają także Paula i Kuba. Mimo że obecnie w życiu Pauli pojawił się przystojny Hiszpan, z Kubą łączy ją przeszłość. Co więcej, Paula też nie jest obojętna Kubie, który postanowił chronić ją przed intrygami Sylwii. Niewykluczone, że zmiany w życiu uczuciowym czekają także na Halinę i Marka. Marek od dawna ma dość Elwiry, a ciepła i pogodna Halina wydaje mu się idealną partnerką. Czy mama Asi odwzajemni to uczucie? Czy nasze przewidywania okażą się prawdziwe, dowiemy się zapewne pod koniec serialu, czyli dopiero w połowie listopada.

NAJNOWSZE