Zakochani po uszy: Asia urodzi córeczkę! Imię dziewczynki chwyci za serce fanów serialu

2020-09-23 15:59 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

W czwartym sezonie Zakochanych po uszy nie brakuje ogromnych emocji! Mimo że Piotr i Asia nie muszą przejmować się już problemami z Sylwią, na horyzoncie pojawiła się nowa kobieta, która próbuje rozbić ich związek, co z pewnością nie pomaga w przygotowaniach do ślubu. Tymczasem Sylwia wpadła na kolejny plan - postanowiła zajść w ciążę, aby trafić do aresztu dla matek z dziećmi. Sonia z kolei, która spodziewa się dziecka Tymona, nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Zakochani po uszy: Asa i Piotr doczekają się córeczki! Co więcej, na przyjście dziewczynki na świat widzowie serialu nie będą musieli czekać długo. Twórcy podjęli dość niespodziewaną decyzję i przyspieszą czas akcji serialu o kilka miesięcy do przodu. Być może taki zabieg wynika z faktu, że pierwotnie poprzedni sezon Zakochanych po uszy miał być dłuższy, a ostatnie kilkanaście odcinków trzeciego sezonu zostało przesunięte do jesiennej ramówki z powodu pandemii.

Zakochani po uszy: Asia urodzi dziewczynkę!

Fabuła serialu zostanie przyspieszona od odcinka 220, którego emisja w TVN7 została zaplanowana na 6 października. Wówczas dowiemy się, że Asi i Piotrowi urodziła się dziewczynka, której dali na imię Patrycja. Z pewnością nie jest to przypadek, a córeczka pary otrzymała imię na cześć tragicznie zmarłej siostry Piotra. W 220 odcinku mała Patrycja będzie miała już 5 miesięcy! Co więcej, w tym samym odcinku odbędzie się zaplanowany ślub Piotra i Asi, z którego galerię zdjęć możecie zobaczyć poniżej. To jednak nie koniec niespodzianek! W tym samym 220 odcinku rozpocznie się poród kolejnej ciężarnej bohaterki serialu - Sylwii! Jak się okaże, była żona Piotra również urodzi córkę, jednak póki co nie wiadomo, jak dziewczynka będzie miała na imię ani jak będą jej dalsze losy.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE