Zakochani po uszy 341: Tymon może być dawcą szpiku dla synka! Michał nie ustaje w szukaniu Sylwii

2021-05-11 15:33 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Tymon wielokrotnie pokazywał, że zupełnie nie obchodzi go fakt, iż Sonia urodziła jego dziecko. Nie zajmował się Stasiem, nie przejmował się też w ogóle tym, co dzieje się w życiu Soni. Niewiele zmieniło się nawet wtedy, gdy dowiedział się, że jego synek jest chory na białaczkę. Nie chciał się zgodzić na zrobienie badań, aby sprawdzić, czy mógłby być dawcą szpiku. Zrobił je dopiero za opłatą, którą dostał od swojej matki. Badania wykazały jednak, że mógłby oddać szpik synkowi.

Zakochani po uszy 341: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Przed nami już ostatnie odcinki Zakochanych po uszy! Uwielbiany przez widzów serial TVN7 dobiega końca - emitowany obecnie piąty sezon będzie ukazywał się jedynie do końca sierpnia. Wiadomo już niestety, że w serialu nie zobaczymy Sylwii - Kamila Kamińska na Instagramie w połowie kwietnia poinformowała, że stacja wyemitowała już ostatni odcinek z jej udziałem.

Zakochani po uszy 341: streszczenie

Tymon może być dawcą szpiku dla swojego synka. Danuta, która zapłaciła synowi za to, mimo wszystko boi się, żeby nie zmienił zdania. Bez wahania zgadza się na kolejne żądanie Tymona. Sonia jest przekonana, że Tymon zgadza się oddać szpik Stasiowi bezinteresownie… Bartek wygarnia bratu, co o nim myśli. Tymczasem Klara knuje, chce rozdzielić Karolinę i Radka. Chce wzbudzić w Karolinie nieufność wobec Radka i opowiada jej o rzekomych dziewczynach, z którymi Radek w przeszłości sypiał. Michał szuka kontaktu z Sylwią, boi się o nią i o córeczkę, wkrótce okazuje się, że Sylwia skasowała swoje konto w sieci. Michał dowiaduje się też, że Hania jest z Danielem.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE