Zakochani po uszy 327: synek Soni ma białaczkę? Staś ma bardzo złe wyniki badań

2021-04-13 20:21 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Serial Zakochani po uszy powoli dobiega końca. Po ponad dwóch latach emisji uwielbiany przez widzów serial znika z anteny TVN7. Odcinki Zakochanych po uszy będzie można oglądać najprawdopodobniej do końca maja - wtedy mniej więcej zakończy się emitowany obecnie sezon piąty. Wiele jednak wskazuje na to, że w życiu bohaterów zdąży się jeszcze sporo namieszać!

Zakochani po uszy 327: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Synek Soni trafił do szpitala z wysoką gorączką i drgawkami, jednak okazuje się, że może dolegać mu coś bardzo poważnego. Jego wyniki badań są bardzo złe, a lekarze podejrzewają, że chłopczyk może być chory na białaczkę.

Zakochani po uszy 327: streszczenie

Radek jest totalnie zakochany w Karolinie. Umawiają się na randkę, podczas której grają w rozbierane szachy. Jest między nimi miłosna atmosfera, która przerywa Klara. Kobieta zamierza zepsuć im romantyczny wieczór i zrobi wszystko, aby tę parę rozdzielić. Tymczasem Bartek bardzo martwi się o Stasia., chłopczyk ma złe wyniki badań. Wkrótce okazuje się, że lekarze podejrzewają u niego białaczkę. Stasia czeka biopsja, która ostatecznie ma potwierdzić lub wykluczyć chorobę. Sonia jest zrozpaczona.

Zakochani po uszy - zwiastun. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach?
NAJNOWSZE