Zakochani po uszy 327: synek Soni ma białaczkę? Staś ma bardzo złe wyniki badań

2021-04-13 20:21 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Serial Zakochani po uszy powoli dobiega końca. Po ponad dwóch latach emisji uwielbiany przez widzów serial znika z anteny TVN7. Odcinki Zakochanych po uszy będzie można oglądać najprawdopodobniej do końca maja - wtedy mniej więcej zakończy się emitowany obecnie sezon piąty. Wiele jednak wskazuje na to, że w życiu bohaterów zdąży się jeszcze sporo namieszać!

Zakochani po uszy 327: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Synek Soni trafił do szpitala z wysoką gorączką i drgawkami, jednak okazuje się, że może dolegać mu coś bardzo poważnego. Jego wyniki badań są bardzo złe, a lekarze podejrzewają, że chłopczyk może być chory na białaczkę.

Zakochani po uszy 327: streszczenie

Radek jest totalnie zakochany w Karolinie. Umawiają się na randkę, podczas której grają w rozbierane szachy. Jest między nimi miłosna atmosfera, która przerywa Klara. Kobieta zamierza zepsuć im romantyczny wieczór i zrobi wszystko, aby tę parę rozdzielić. Tymczasem Bartek bardzo martwi się o Stasia., chłopczyk ma złe wyniki badań. Wkrótce okazuje się, że lekarze podejrzewają u niego białaczkę. Stasia czeka biopsja, która ostatecznie ma potwierdzić lub wykluczyć chorobę. Sonia jest zrozpaczona.

Zakochani po uszy - zwiastun. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE