Zakochani po uszy 277: Wiki postanawia lecieć do Marcina. Czeka ją ogromne rozczarowanie

2021-01-13 18:07 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Wiki jest coraz bardziej zaniepokojona faktem, że Marcin nie daje znaku życia. Ma coraz gorsze przeczucia, zwłaszcza odkąd odkryła, że Marcin chciał sprzedać swoje udziały w gabinecie weterynaryjnym. Coraz bardziej boi się o swoje małżeństwo i ma przeczucie, że Marcin coś przed nią ukrywa. Postanawia jak najszybciej polecieć do Marcina i w końcu się z nim zobaczyć.

Zakochani po uszy 277: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Tymczasem Michał postanawia zebrać się na szczerość i mówi Hance, że zdecydował się zrobić test na ojcostwo, żeby dowiedzieć się, czy jest ojcem dziecka Sylwii. Para planuje kupić swoje mieszkanie, jednak po tym, co usłyszała od Michała, Hanka ma coraz więcej wątpliwości.

Zakochani po uszy 277: streszczenie

Po spotkaniu z Michałem Sylwia odkrywa, że jej matka podmieniła listy i nie wysłała Michałowi tego, który ona napisała. Nie może wybaczyć tego Elwirze. Tymczasem Michał przyznaje się Hance do rozmowy z Sylwią i decyzji o wykonaniu testów na ojcostwo. Para postanawia kupić wymarzone mieszkanie, mimo, że Hania ma coraz więcej wątpliwości. Wiki dowiaduje się od Kuby, że Marcin świetnie bawi się w Miami i postanawia lecieć do męża. Sonia znów potrzebuje pomocy, Bartek początkowo odmawia, ale ostatecznie jedzie do niej do Warszawy.

ESKA XD #013
NAJNOWSZE