Zakochani po uszy 217: Sylwia jest w ciąży! Postanawia zgłosić się do aresztu

2020-09-18 14:55 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia raz próbowała udawać ciążę, dzięki czemu udało jej się przekonać Piotra, żeby wziął z nią ślub. Tym razem chce naprawdę urodzić dziecko i w ciąży zgłosić się do aresztu. Początkowo chciała do tego celu wykorzystać Jacka, jednak musiała zdecydować się na nieznajomego, którego poznała na balu maskowym. Bardzo szybko okazało się, że jej plan się powiódł!

Zakochani po uszy 217: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Spore reperkusje czekają też na Tymona. Po tym, gdy Klaudia zdecydowała się na nim zemścić i pokazała wszystkim nagranie, jak uprawia z nim seks, Sonia podejmie decyzję, która wstrząśnie zarówno Tymonem, jak i jego rodziną.

Zakochani po uszy 217: streszczenie

Danuta wyrzuca Tymona z domu. Chłopak próbuje przeprosić Sonię, ale zostaje wyrzucony z kamienicy. Malwina martwi się o przyjaciółkę i obwinia, że sama nakłaniała ją do związku z Tymonem i broniła go. Bartek chce walczyć o ukochaną i być przy niej. Wyznaje Soni miłość. Jednak Sonia go odtrąca, podobnie jak pomoc Danuty. Nie chce mieć nic wspólnego z ich rodziną. Mówi Danucie, że zdecydowała się na aborcję. Tymczasem Sylwia robi test ciążowy, którego wynik jest pozytywny. Postanawia zgłosić się do aresztu.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE