Zakochani po uszy 216: Klaudia ujawnia nagranie seksu z Tymonem! Sonia mdleje na jego widok

2020-09-17 13:46 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia konsekwentnie wdraża w życie swój plan, aby zajść w ciążę. Z racji tego, że nie mogła w tej kwestii liczyć na Jacka, postanowiła poszukać ojca swojego przyszłego dziecka na balu maskowym, na który zabrał ją Jacek. Mimo że udało jej się poznać mężczyznę, z którym spędziła noc, nie przewidziała, że Michał naprawdę zawróci jej w głowie. Tymczasem Klaudia postanawia zemścić się na Tymonie.

Zakochani po uszy 216: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Klaudia, która wściekła się na Tymona i zerwała z nim po wielkiej awanturze, zagroziła mu, że się na nim zemści. Okazja do wprowadzenie w życie tego planu pojawiła się o wiele szybciej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Zakochani po uszy 216: streszczenie

Tego dnia odbywa się rozprawa ojca Soni, Tymon przygotowuje huczne otwarcie pubu połączone z imprezą charytatywną na leczenie Tomka. Sonia dowiaduje się, że jej ojciec niebawem będzie wolny. Przyjaciele spotykają się w knajpie Tymona. Nieoczekiwanie na scenie pojawia się Klaudia, która wykrzykuje prawdę o Tymonie. Dla Soni to cios. Kiedy Klaudia pokazuje jej nagranie seksu z Tymonem, dziewczyna mdleje. Tymczasem Sylwia nie może zapomnieć o Michale i nocy, którą wspólnie spędzili. Zanim zgłosi się na policję, chciałaby odnaleźć chłopaka…Michał też tęskni za tajemniczą dziewczyną.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE