Zakochani po uszy 156: Tymon jest zamieszany w sprawę ojca Soni?! Piotr przejmuje lokal po Sylwii

2020-01-24 16:34
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sytuacja wśród nowych bohaterów serialu robi się coraz bardziej skomplikowana. Bartek czuje do Soni coraz więcej, tymczasem Tymon wchodzi z bratem w bardzo nieuczciwy układ. Sonia z kolei zajmuje się sprawą swojego ojca i stara się mu pomóc. Przy okazji wyjść na jaw może informacja, która sprawi, że zupełnie inaczej spojrzy na Tymona. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 156 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 156: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? W międzyczasie gdy Sylwia czeka na rozprawę, Piotr dowiaduje się, że to on jest dzierżawcą lokalu, w którym poprzednio mieściła się siedziba firmy jego byłej. Mężczyzna nie ma wątpliwości, co chce zrobić z dodatkową przestrzenią.

Zakochani po uszy 156: streszczenie

Tymon trzyma Sonię na dystans, jednak dziewczyna coraz bardziej się angażuje w ich relację. Głowę zajmuje jej również sprawa ojca. Stara się zdobyć jak najwięcej szczegółów na temat przedstawiciela firmy, która oszukała mężczyznę. Nie wie, że przestępca jest znajomym Tymona. W bistro ponownie zjawia się Żaneta. Chce, żeby córka wróciła do domu. Piotr dowiaduje się od Marka, że stał się on jedynym dzierżawcą lokalu, który zajmowała firma Sylwii. Odstępuje go klinice za symboliczny czynsz. Bartek i jego brat spotykają się z matką. Danuta jest rozczarowana postawą Tymona.

NAJNOWSZE