Zakochani po uszy odc. 140: Tomek i Piotr walczą o Asię. Jak kończy się drugi sezon?

2019-12-06 16:14
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

To już ostatni odcinek drugiego sezonu Zakochanych po uszy! Asia, mimo że wydaje jej się, iż podjęła decyzję, ponownie będzie musiał rozważyć wszystkie wątpliwości, które ją dręczą. Piotr wpadł na pomysł, aby się jej oświadczyć, a Tomek, namawiany przez Marcina, też nie zamierza odpuścić walki o ukochaną. Co z tego wyniknie? Czy Asia podejmie ostateczną decyzję jeszcze w drugim sezonie Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 140: streszczenie. Co się wydarzy w ostatnim odcinku drugiego sezonu serialu? Emisja odcinka 140 Zakochanych po uszy zaplanowana jest na czwartek 19 grudnia. Na szczęście widzowie nie pozostaną na długo bez swoich ulubionych bohaterów. Zakochani po uszy z trzecim sezonem na antenę TVN7 powrócą już od 13 stycznia 2020.

Zakochani po uszy odc. 140: streszczenie

Tomek inwestuje wszystkie swoje oszczędności, by kupić bilet na rejs, w który udaje się Asia. Kiedy Piotr chce się już poddać, Kuba namawia go, by walczył o miłość swojego życia do końca. Asia dopina ostatnie sprawy i żegna się z rodziną i przyjaciółmi. Kiedy wydaje się, że już wszystko poszło zgodnie z planem, Asia po raz kolejny musi podjąć trudną decyzję…

NAJNOWSZE