Zakochani po uszy 138: Sylwia jest dręczona w więzieniu! Asia zrywa kontakt z Tomkiem i Piotrem

2019-12-12 17:04
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Drugi sezon serialu Zakochani po uszy już się kończy, jednak to nie koniec perypetii naszych ulubionych bohaterów! Asia, Piotr, Tomek, a nawet Sylwia powrócą już niebawem w trzecim sezonie serialu. Okazuje się, że z drugim sezonem nie skończy się też wcale rozterka Asi, bo, jak zapowiadają twórcy Zakochanych po uszy, osią fabuły nowych odcinków ponownie będzie trójkąt miłosny!

Zakochani po uszy 138: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Asia, która po sytuacji podczas pożaru, zaczęła mieć poważne wątpliwości, podejmie bardzo zaskakującą decyzję. Dziewczyna uzna, że nie chce mieć nic wspólnego ani ze swoim chłopakiem, ani z Piotrem. Postanawia jednak nadal wyjechać do Stanów Zjednoczonych.

Zakochani po uszy 138: streszczenie

Sylwia stara się uporać z dręczącą ją współwięźniarką. Pani Jola próbuje obciążyć Halinę winą za pożar w kamienicy. Asia postanawia zacząć nowy etap, chce zerwać kontakty zarówno z Tomkiem, jak i z Piotrkiem. Milena pomaga Asi znaleźć pracę za granicą. Tomek zaś decyduje się wrócić do pracy w policji.

NAJNOWSZE