Żaklina Ta Dinh była wielką gwiazdą Top Model. Jej życie zmieniło się o 180 stopni!

Żaklina z Top Model
Autor: YouTube/TVN Fashion

Top Model okazał się trampoliną do sławy dla wielu osób. Jedną z najbardziej charyzmatycznych, a zarazem najbardziej lubianych przez widzów uczestniczek była Żaklina Ta Dinh. Modelka żegnała się z show aż dwa razy! Mimo że nie wygrała, zyskała sympatię odbiorców. Dziś gwiazda formatu realizuje się w zupełnie innej roli.

Żaklina Ta Dinh była jedną z największych gwiazd 7. edycji Top Model. Już podczas castingu jurorzy poczuli, że mają do czynienia z charyzmatyczną postacią, która na pewno mocno namiesza. Mimo że warunki fizyczne przyszłej modelki zostały ocenione przez nich jako poprawne, Joanna Krupa zadecydowała, że Żaklina zasługuje na to, by znaleźć się na bootcampie. Z etapu na etap 24-latka radziła sobie coraz lepiej, a swoją osobowością przekonała do siebie setki tysięcy internautów, którzy nie mogli pogodzić się z faktem, że dziewczyna odpadła z show i to aż dwukrotnie. Po blisko czterech latach od udziału w show postanowiliśmy sprawdzić, co dziś robi Żaklina Ta Dinh. Gwiazda Top Model jest już mamą!

Sonda
Lubisz "Top Model"?

Żaklina Ta Dinh dzisiaj

Po odpadnięciu z show uczestniczka jego 7. edycji wyruszyła na podbój show-biznesu. Żaklina nagrała nawet piosenkę Team Banan, która wygenerowała ponad 13 milionów odsłon na YouTubie. Dziś o gwieździe Top Model jest jednak ciszej. To wszystko przez fakt, że Żaklina Ta Dinh znalazła miłość życia i w 2021 roku została mamą. Córeczka modelki ma na imię Liya. Zobaczcie ich urocze zdjęcia!

Nowy singiel Lanberry to dopiero początek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE