Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 486 - streszczenie. Porwanie, szarpanina i śmierć

2024-05-23 12:26

Streszczenie 486. odcinka "Zakazany owoc" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Zakazany owoc to ciągle jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się telenowela znad Bosforu, cieszy się niespotykaną oglądalnością w ramówce TVP2, a wszyscy fani serialu już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w kolejnym 486. odcinku i kiedy dokładnie zostanie wyemitowany.

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Zakazany owoc, odcinek 486 - streszczenie

Yildiz i cała reszta ujawniają prawdę o Tugce. Kumru broni córkę Aty przed zwariowaną matką. Selim porywa Kumru. Szarpanina z porywaczem kończy się jego śmiercią. Julia poprzysięga zemstę na Doganie. Caner mimo wszystko chce zostać z Kumru.

Zakazany owoc 486 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 486 pojawi się w ramówce 13 czerwca 2024 roku, o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.