Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc, odc. 179 - STRESZCZENIE. Rozwód Yigita z Lilą

2023-02-28 9:41

Co wydarzy się w nowym odcinku serialu Zakazany Owoc? Streszczenie następnego epizodu na pewno przyda się wszystkim fanom, którzy już nie mogą się doczekać kolejnych przygód z bohaterami tureckiego hitu. Teraz znowu nie zabraknie emocji, które dostarczy przede wszystkim Sahika!

Zakazany owoc - streszczenie 179. odcinka. Co się wydarzy w serialu? W nadchodzącym epizodzie Sahika prowadzi z Ender cyniczną grę. Z kolei Ender będzie uspokajać przejmującą się Yildiz w kwestii nagrań z podsłuchu. Yildiz zostanie przewodniczącą fundacji, a Ygit weźmie rozwód z Lilą. Zehra rozpocznie realizację kolejnego filmiku do sieci. Kiedy oglądać 179. odcinek Zakazanego owocu? Sprawdźcie wszystkie szczegóły już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiej telenoweli

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Zakazany owoc 179 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 179 zostanie wyemitowany 17 marca 2023 o godz. 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Sonda
Gdzie oglądasz tureckie seriale?

Zakazany owoc - data ostatniego odcinka

Większość widzów zastanawia się, jak długo będą mogli oglądać swoje ulubione seriale. Nie inaczej jest w przypadku tureckich telenowel. Ile odcinków liczy serial Zakazany owoc w Polsce? Telewizja Polska ma wyemitować ich aż 223! To oznacza, że przygody Yilidz i Zeynep będziemy śledzić mniej więcej do lata/jesieni 2023 r.