Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc 157 - streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku?

2023-02-01 10:25

Zakazany owoc 157 - streszczenie. Sahika szykuje podstęp i podpuszcza Halita, a Yildiz nie gryzie się w język. Co wydarzy się u bohaterów tureckiej telenoweli? Kiedy oglądać 157. odcinek w TVP2?

Zakazany owoc - streszczenie 157. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Sahika podpuszcza Halita, sugerując, że Emir jest kochankiem Yildiz. Klient Kayi robi niedwuznaczne uwagi pod adresem Leyli, więc Kaya odmawia mu pomocy prawnej. Ender triumfalnie wraca do stowarzyszenia. Na przyjęciu z okazji obrzezania, Yildiz czyni niewybredne uwagi pod adresem Halita. Kiedy oglądać 157. odcinek Zakazanego owocu? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Zakazany owoc 157 - kiedy emisja? Data, godzina

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 157 zostanie wyemitowany w środę 15 lutego 2023 o godz. 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Zakazany owoc - ile odcinków w Polsce?

Wielu fanów tureckiej telenoweli zastanawia się, ile odcinków serialu "Zakazany owoc" zostało do końca. Warto wspomnieć, że w naszym kraju serial jest o wiele krótszy niż w oryginale i odpowiednio przemontowywany, co ma oczywiście wpływ na ilość epizodów. Łącznie ma być 233 odcinków, a ostatni i finałowy ma pojawić się pod koniec maja 2023 roku.

Sonda
"Zakazany owoc" to najlepszy turecki serial emitowany w Polsce?