Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc 30.01-3.02. Streszczenie nowych odcinków

2023-02-01 10:39

Zakazany owoc - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach Zakazanego owocu dowiemy się, że wydawca książki Zehry chce kolejnych pieniędzy, a Yildiz zawiadamia Ender, że Sahika i Yigit najpewniej podtruwają Erima. Podajemy streszczenia odcinków 145, 146, 147, 148, 149, które zostaną wyemitowane w dniach 30 stycznia - 3 lutego 2023 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zakazany owoc to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce, a jego intrygująca fabuła potrafi wciągnąć bez reszty. Telenowela opowiada losy dwóch skrajnie różniących się od siebie sióstr, które w pewnym momencie swojego życia trafiają na bajecznie bogatych biznesmenów. To punkt, w którym wszystko zaczyna się komplikować, a opowieść niesie wiele zaskakujących wątków. Na naszej stronie możecie przeczytać streszczenia odcinków dzień po dniu!

Zakazany owoc - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zakazany owoc można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15. Emisja odcinków 145, 146, 147, 148, 149 odbędzie się w dniach od 30 stycznia do 3 lutego 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 145 - poniedziałek 30 stycznia 2023

Po aferze z zatruciem Aysel, Yildiz boi się o swe życie i prosi Ender o pomoc. Leyla rozpoczyna pracę w biurze Kayi. Zehra i Sahika urządzają przyjęcie z okazji wydania książki Zehry. Zjawia się Ender z policją i oskarża Sahikę.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 146 - wtorek 31 stycznia 2023

Wydawca książki Zehry chce kolejnych pieniędzy. W rozmowie z Erimem Yildiz mówi, że to Sahika jest źródłem wszelkiego zła. Ostatecznie wyjaśnia się, kto omal nie zabił Ender. Yildiz zawiadamia Ender, że Sahika i Yigit najpewniej podtruwają Erima.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 147 - 1 lutego 2023

Yidliz podsuwa Zehrze pomysł na zdobycie gotówki na dystrybucję książki. W domu Argunów zjawia się Emir z laborantem w celu pobrania krwi od Erima. Sahika kieruje podejrzenia na Yildiz. Halit wypędza ją z domu.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 148 - 2 lutego 2023

Ciężarna Yildiz omal nie wpada pod samochód. Koleżanka Leyli wręcza jej fałszywy dowód osobisty. Ender w domu Halita opowiada wszystko, co ją spotkało. Halit słucha podszeptów Sahiki, lecz jednak ma wątpliwości.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 149 - 3 lutego 2023

Kaya załatwia Leyli spotkanie na uczelni w sprawie kontynuacji studiów. Sabri z jakiegoś powodu nie mówi prawdy Ender. Emir przekonuje Leylę, by poszła z Kayą na przyjęcie. Ender i Caner jadą do Sabriego, lecz znajdują opuszczony dom.

Sonda
Lubisz oglądać seriale tego typu?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE