Zakazany owoc odc 164: Yigit i Lila potajemnie biorą ślub! Co jeszcze się wydarzy? [STRESZCZENIE]

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odc 164: Yigit i Lila potajemnie biorą ślub! Co jeszcze się wydarzy? [STRESZCZENIE]

Zakazany owoc 164: Yigit i Lila potajemnie biorą ślub! Co jeszcze się wydarzy?

2023-02-08 12:47

Zakazany owoc odcinek 164 - co się wydarzy w kolejnym epizodzie tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie szczegółowe oraz dokładną datę i godzinę emisji kolejnego odcinka Zakazanego owocu. Będzie kilka zwrotów akcji!

„Zakazany owoc” cieszy się ostatnio dobrą passą – mimo zniknięcia ulubieńców widzów, kolejne odcinki aż kipią od emocji. Scenarzyści stanęli na wysokości zadania i stale rozbudowują dotychczasowe wątki, serwując nam jeden zwrot akcji za drugim. Co przygotowali dla nas w 164. odcinku? Tym razem to nie Yildiz będzie sprawczynią największego zamieszania (wiem, szokujące). W centrum wydarzeń znajdzie się Zehra, która odniosła wreszcie upragniony sukces i po raz pierwszy przyjdzie jej poczuć się, jak prawdziwa gwiazda. W 164. odcinku „Zakazanego owocu” będziemy też świadkami ślubu – Yigit i Lila pobiorą się w sekrecie. Co z tego wyniknie? Zobaczymy. Tymczasem prezentujemy wam szczegółowe streszczenie 164. odcinka, oraz szczegóły jego emisji.

Zakazany owoc odc 164 - STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 164. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Ender, Caner i Asuman próbują przekonać Yildiz do pogodzenia się z Halitem. Yigit i Lila potajemnie biorą ślub. Halit wysyła Yildiz całą jej dawną biżuterię. Zehra cieszy się ze spotkania z pierwszymi fankami. Kaya podejmuje się rozwiedzenia Leyli z jej toksycznym mężem.

Zakazany owoc odc 164 - gdzie i kiedy oglądać?

164. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w piątek 24 lutego 2023 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc - o czym jest serial?

Zakazany owoc nakreśla nam losy dwóch sióstr ze Stambułu. Yildiz to ambitna materialistka, która chce bogato wyjść za mąż i pławić się w luksusach, zaś Zeynep to romantyczka, która chce osiągnąć sukces ciężką pracą. Gdy obie jednak spotykają na swojej drodze pewnych biznesmanów, ich życie zmienia się raz na zawsze.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE