ZAGINIONA już w kinach! Zobacz zwiastun!

2012-03-30 14:20
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Elektryzujący thriller z Amandą Seyfried juz od piątku 30 marca w kinach!

„Zaginiona” to pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii Heitora Dhalii z jedną z najpopularniejszych młodych aktorek świata – Amandą Seyfried („Mamma Mia”, „Wyścig z czasem”).

Gdy siostra Jill ginie bez śladu, dziewczyna nie ma wątpliwości, że uprowadził ją seryjny morderca kobiet, z którego rąk sama cudem wyrwała się dwa lata wcześniej. Policja nie daje wiary Jill, podejrzewając ją o zaburzenia osobowości. Zdesperowana dziewczyna rozpoczyna ryzykowną grę z psychopatą, próbując namierzyć go na własną rękę i uratować porwaną siostrę. Czas płynie nieubłaganie, zaś Jill – uznana za uzbrojoną i niebezpieczną – jest ścigana przez policję.

Zwiastun thrillera „Gone”, wyprodukowanego przez twórców popularnej serii „Underworld”, towarzyszył amerykańskiej premierze ostatniej części „Sagi Zmierzch”, wywołując entuzjastyczne reakcje młodej publiczności i liczne skojarzenia z psychothrillerem wszech czasów „Milczenie owiec”. U boku Seyfried wystąpili: gwiazda serialu „Dexter” Jennifer Carpenter i Wes Bentley – laureat nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych i nominacji do BAFTA za kreację w oscarowym „American Beauty”.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE