Z biciem serca

i

Autor: Youtube.com/TVP VOD; screen z filmu ""Z biciem serca" | Nowy serial w TVP VOD" Z biciem serca- serial w TVP.

Z biciem serca, odcinek 7 i 8 - streszczenie. Delia dowiaduje się, że Alberto jej nie zdradził

2022-09-21 14:12

Z biciem serca to serial, który można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie stacji TVP2. Każdego wieczoru widzowie mogą śledzić kolejne wydarzenia w życiu bohaterów. Co wydarzy się w odcinkach 7 i 8, które zostaną wyemitowane 21 i 22 września 2022? Opisy nadchodzących odcinków znajdziecie niżej.

Z biciem serca, odcinek 7 - streszczenie 21.09.2022. Delia jest wciąż w szoku po tym jak dowiedziała się, że Alberto nigdy jej nie zdradził - zapłacił Ilarii, by tak to wyglądało. Próbuje zrozumieć powody takiego postępku, ale Ferraris nie chce powiedzieć nic więcej. Delia postanawia porozmawiać z jego siostrą, Luisą. To spotkanie ma niespodziewany i tragiczny finał.

ZOBACZ TAKŻE: Aktorki Domu z Papieru w nowym serialu Netfliksa. Szykuje się kolejny hit?

Z biciem serca, odcinek 8 - streszczenie 22.09.2022

Delia i Alberto muszą szybko pomóc pacjentce, która nagle zsiniała. Okazuje się, że to już trzeci taki przypadek na tym samym, pechowym łóżku. Mosca wykorzystuje tę sytuację, by odsunąć Ferrarisa od operacji. W ten sposób chce się pozbyć nielubianego rywala. Rosa i Virginia muszą zmierzyć się z faktem, że obie są zauroczone Faustem.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Z biciem serca - o czym jest serial?

Akcja serialu Z biciem serca rozgrywa się w 1967 roku. Głównym bohaterem jest Cesare Corvara - kierownik oddziału kardiochirurgii szpitala Le Molinette w Turynie, który marzy o przeprowadzeniu pierwszego w historii przeszczepu serca. By tego dokonać, ściąga do szpitala doświadczonego medyka ze Szwecji oraz wybitną kardiolożka z Houston. Niestety, wspólna przeszłość tych dwojga szybko staje się problemem.

Z biciem serca - obsada

  • Daniele Pecci - Cesare
  • Matteo Martari - Alberto
  • Pilar Fogliati - Delia
  • Andrea Gherpelli - Enrico
  • Marco Bonini - Ferruccio 
  • Neva Leoni - Serenella