Z biciem serca - odcinek 17. Czy będzie drugi sezon serialu? Co wiadomo o kontynuacji?

2022-10-06 16:32 Adrian Rybak
Z biciem serca
Autor: Youtube.com/TVP VOD; screen z filmu ""Z biciem serca" | Nowy serial w TVP VOD" Z biciem serca- serial w TVP.

Z biciem serca to serial medyczny, który oglądać mogli widzowie Telewizji Polskiej. Za nami już kilkanaście odcinków produkcji i nadszedł czas się z nią pożegnać. W czwartek, 6 października 2022 wyemitowano ostatni, 16. odcinek. Fani zastanawiają się, czy mogą liczyć na kontynuację. Co wiadomo w sprawie nowego sezonu?

Z biciem serca to serial, którego akcja rozgrywa się w 1967 roku. Głównym bohaterem jest Cesare Corvara - kierownik oddziału kardiochirurgii szpitala Le Molinette w Turynie, który marzy o przeprowadzeniu pierwszego w historii przeszczepu serca. 6 października widzowie TVP2 zobaczyli ostatni odcinek. Co się w nim wydarzyło? Do szpitala przybył nowy dyrektor, który okazał się wiernym sojusznikiem Moskwy. Cesare nie chciała się poddać, ale brakowało podpisu Rady. Alberto i Delia zostali w szpitalu, aby studiować biuletyny medyczne, które przybyły z RPA. Cesare postanowił wrócić do domu... Widzowie chcieli by się dowiedzieć, jakie są dalsze losy bohaterów. Czy będzie to możliwe?

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale true crime. Które produkcje warto obejrzeć?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Z biciem serca - odcinek 17. Czy będzie?

Widzowie TVP nie zobaczą 17. odcinka Z biciem serca, ponieważ produkcja składa się z 16 części. Mamy jednak dobre informacje. Włoska telewizja Rai rozpoczęła już produkcję nowego sezonu. Czy będzie można zobaczyć go w Polsce?

ZOBACZ TAKŻE: Anatomia kłamstwa - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać w TVP2?

Z biciem serca - sezon 2. Czy będzie w Polsce?

Z biciem serca będzie miał nowe odcinki, jednak nadal nie wiemy, czy Telewizja Polska zdecyduje się na ich emisję. Najpierw serial będzie miał premierę we Włoszech. Jeśli TVP wykupi prawa do emisji drugiego sezonu, będziemy informować o tym w ESKA Cinema.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE