You Can Dance. Nowa Generacja 2 - powstanie nowa edycja tanecznego show TVP?

2021-11-29 14:44 kg
You Can Dance. Nowa Generacja
Autor: materiały prasowe TVP

W jesiennej ramówce Telewizji Polskiej premierę miała pierwsza edycja programu You Can Dance. Nowa Generacja. W tanecznym show stacji udział wzięli najzdolniejsi tancerze w wieku od 8 do 13 lat. Najlepsza okazała się Karolina Olszewska i to właśnie ona zgarnęła nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych. Fani programu You Can Dance. Nowa Generacja już teraz zastanawiają się, czy powstanie kolejna odsłona show. Sprawdźcie!

You Can Dance. Nowa Generacja 2 - powstanie nowa edycja tanecznego show TVP? You Can Dance. Nowa Generacja to pierwszy w Europie program, który dedykowany jest tanecznie utalentowanym dzieciom. Do udziału w pierwszej odsłonie programu zgłosiło się ponad tysiąc młodych tancerzy, którzy marzą o tym, by zaistnieć w tanecznym świecie. Jury w składzie: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola wybrali najlepszych, którzy powalczyli w odcinkach na żywo. Pierwszą edycję show zwyciężyła Karolina Olszewska. Kto powalczy o zwycięstwo w drugiej edycji?

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

You Can Dance. Nowa Generacja - kiedy druga edycja?

Program You Can Dance. Nowa Generacja zadebiutował na ekranach naszych telewizorów 10 września 2021 roku. Taneczne show Telewizji Polskiej przyciągało sporą publiczność, która z zainteresowaniem śledziła kolejne popisy młodych tancerzy. W niedzielę 28 listopada 2021 roku widzowie mieli okazję obejrzeć wielki finał pierwszej odsłony programu, którego laureatką została Karolina Olszewska. Jak na razie stacja nie potwierdziła jeszcze drugiej edycji programu You Can Dance. Nowa Generacja. Wszystko zależy od wyników oglądalności show. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE