Wspaniałe stulecie

i

Autor: Materiały TVP Wspaniałe Stulecie - ostatni odcinek, data. Co wydarzy się w finale serialu? Kiedy koniec?

SERIALE

Wspaniałe Stulecie - ostatni odcinek! Co wydarzy się w finale serialu? Kiedy koniec?

2023-07-14 13:26

Ile odcinków ma serial "Wspaniałe Stulecie" w Polsce? Finał zbliża się wielkimi krokami i już wiemy, że wydarzy się w nim naprawdę sporo. Będziemy świadkami spektakularnego zwycięstwa, ale także wielkiej porażki i śmierci. Kiedy oglądać ostatni odcinek w TVP? Sprawdźcie datę emisji i streszczenie!

Jak się kończy Wspaniałe Stulecie? Co wydarzy się w finale 2023? Polacy pokochali turecki serial kostiumowy, który często wraca jak bumerang do ramówki Telewizji Polskiej. Wiele wskazuje na to, że w przyszłości ponownie wrócimy do tej szalonej historii i ponownie będziemy przeżywać te zwroty akcji i emocje. Na ten moment trzeba jednak pogodzić się z faktem, że produkcja znad Bosforu zbliża się do końca i niedługo będziemy musieli pożegnać się z popularnym tytułem. Według licznych zapowiedzi, to 312. odcinek "Wspaniałego stulecia" będzie tym ostatnim, który zwieńczy całą przygodę. Jeszcze sporo się wydarzy!

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Wspaniałe Stulecie - odcinek 312 streszczenie

Streszczenie ostatniego odcinka jasno pokazuje, że nie zabraknie solidnej dawki emocji. Sułtan Sulejman Wspaniały wygra bitwę, ale ostatecznie odejdzie z tego świata. W finale będzie trwać oblężenie Szigetvaru, a Sulejman spotka się z Zygmuntem Zapolyą. Z kolei Mihrimah i Sumbul będą wspominać dawne czasy, a Mihrimah wyjedzie do Edirne. Nurbanu nie będzie mógł się doczekać momentu, aż Selim zostanie sułtanem. Koniec serialu będzie zaskakujący, bo będziemy świadkami śmierci Sulejmana i tego, jak Selim ostatecznie przejmuje władze.

Kiedy ostatni odcinek? Data zakończenia serialu w TVP

Serial "Wspaniałe stulecie" liczy w Polsce 312. odcinków - to o wiele więcej niż w Turcji, ale to już standard, że poza rodzimym krajem przemontowuje się wszystkie epizody. W oryginale turecki hicior trwa 90-150 minut, a w naszym kraju ok. 40-50 minut, więc różnica jest potężna! Przypomnijmy, że u nas serial jest emitowany od poniedziałku do piątku na TVP1. Jeżeli nie doświadczymy niespodzianek w ramówce, to "Wspaniałe stulecie" zakończy się we wtorek 1 sierpnia 2023 roku.

Listen on Spreaker.