Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 7 streszczenie. Nitka i Marysia pozwalają się pojmać, by dostać się do szpitala, w którym pracuje Andrzej

2021-10-24 17:20 kg
Wojenne dziewczyny
Autor: materiały TVP

Wojenne dziewczyny to serial w reżyserii Michała Rogalskiego, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2016 roku. Do tej pory produkcja doczekała się aż trzech sezonów, a każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. 19 września 2021 roku premierę miała czwarta odsłona serialu, która również może się pochwalić dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Co wydarzy się w 7. odcinku 4. sezonu Wojennych dziewczyn? Podrzucamy streszczenie.

Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 7 streszczenie. Wojenne dziewczyny to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Serial „Wojenne dziewczyny" reżyseruje Michał Rogalski, współtwórca między innymi „Czasu honoru”. W głównych rolach występują Aleksandra Pisula (Marysia), Marta Mazurek (Irka) i Vanessa Aleksander (Ewa). Obok nich na ekranie zobaczymy między innymi Danutę Stenkę i Michała Czerneckiego. Co wydarzy się w siódmym odcinku 4. sezonu Wojennych dziewczyn, którego emisja już w niedzielę, 31 października 2021 roku?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Wojenne dziewczyny odcinek 46 - streszczenie

Ewka, Marysia i Nitka kontynuują swoje zadanie na wschodzie. Z samego rana wybierają się do jednej z wsi w okolicach Hrubieszowa. Dziewczyny z bezpiecznej odległości obserwują niemiecki pluton wywlekający ludzi z własnych domów. By odwrócić uwagę żołnierzy nagle z zarośli wyłania się Nitka, a w ślad za nią Marysia. Dziewczyny pozwalają się pojmać, by dostać się do szpitala, w którym pracuje Andrzej. Meyer, korzystając z okazji, wybiera się do tej samej wsi z operatorem. Zamierza nagrać materiały do swojego filmu propagandowego. Ogrom bestialstwa niemieckich wojskowych poraża mężczyznę, który nie chce pogodzić się z tym, co zobaczył. 

Sonda
Czy brakuje ci Irki w Wojennych dziewczynach?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE