Wojenne dziewczyny sezon 3 odc 3 streszczenie: Kamil ląduje na terenie Polski. Ma tajną misję. Jaką?

2019-09-15 8:00
Wojenne dziewczyny sezon 3 odc 3 streszczenie: Kamil ląduje na terenie Polski. Ma tajną misję. Jaką?
Autor: Materiały TVP Wojenne dziewczyny sezon 3 odc 3 streszczenie: Kamil ląduje na terenie Polski. Ma tajną misję. Jaką?

Marysia postanawia odwiedzić Zosię, która jest w zaawansowanej ciąży. Kamil wraz z oddziałem spadochroniarzy ląduje na terytorium Polski. Ma tajną misję. Jaką? Co jeszcze wydarzy się w serialu Wojenne dziewczyny sezon 3 odcinek 3?

Wojenne dziewczyny sezon 3 odc 3 streszczenie: Kamil ląduje na terenie Polski. Ma tajną misję. Jaką? Opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych Polek. Marysia, Ewka i Irka to bardzo młode dziewczyny, które na progu swego dorosłego życia dostały od losu wojnę – jedną z najstraszliwszych, jakie nawiedziły ich kraj. Nie są jeszcze matkami, nie są też jeszcze żonami. Przygotowywane przez pierwsze dwadzieścia lat dzieciństwa i młodości do życia według standardów swego środowiska, nagle stanęły bezbronne wobec potężnych sił zła i ciemności. I podjęły z nimi walkę. Żeby ta walka była skuteczna, muszą się zmienić. Serial możecie oglądać w niedzielę o godzinie 20:35 na antenie TVP1.

Wojenne dziewczyny sezon 3 odcinek: STRESZCZENIE

Przed podjęciem misji, która podlega na podszywaniu się pod niemiecką arystokratkę, Marysia musi odwiedzić Zosię. Kobieta jest już w zaawansowanej ciąży. Podczas wizyty, Irka z Lesiem stoją na czatach przed budynkiem i sprawdzają, czy w ich kierunku nie zmierzają niemieckie oddziały. Okazuje się, że wrogowie zaczęli przeszukiwanie kolejnych kamienic. W ostatnim momencie Marysi i Zosi udaje się uciec. Kamil wraz z oddziałem spadochroniarzy ląduje na terytorium Polski.

Ma do przeprowadzenia tajną misję, ale o jego powrocie na ojczystą ziemię, nie może wiedzieć nikt poza dowództwem. W jednym z konspiracyjnych mieszkań, wpada na Kamila Ewka, która nie może nikomu o tym powiedzieć. Witek w fabryce w Radomiu dalej oczekuje na przybycie tajemniczego gościa.

NAJNOWSZE