Włoska rodzina odc. 21 - Chiara wróci do Edoarda? Jak zachowa się Raoul? Streszczenie

2020-06-02 10:07 PK
Włoska rodzina
Autor: Materiały prasowe TVP

Włoska rodzina odcinek 21 streszczenie. Ernesto wciąż próbuje dowiedzieć się w co tak naprawdę wplątał się jego syn. Diego mówi Edoardo, że De Lucia może go dalej szantażować. Edoardo wyznaje bratu, że wie o jego romansie z Chiarą!

Włoska rodzina odcinek 21 - co się wydarzy? Akcja serialu Włoska rodzina rozpoczyna się w momencie, gdy klan Rengoni przygotowuje się do świętowania 65. urodzin Ernesto – męża Eleonory i ojca piątki dzieci. Brakuje na nich tylko Eduardo, ich pierworodnego syna – obecnego właściciela firmy. Uroczystość nagle przerywa telefon. Rozbił się samolot z Edoardem na pokładzie. Jednak jego ciała nie odnaleziono... Przed wami streszczenie odcinka 21 Włoskiej rodziny.

Włoska rodzina odc. 21 - Edoardo chce odzyskać Chiarę

Diego ostrzega Edoarda, że De Lucia może żądać kolejnych pieniędzy za milczenie. Tymczasem Ernestro stawia synowi ultimatum: albo powie na co jest mu potrzebna tak ogromna suma, albo on zawiadomi policję. Wówczas Edoardo błyskawicznie podaje zmyślony powód: pieniądze mają trafić do rodziny imigranta, który zginął zamiast niego. Edoardo mówi bratu, że wie o jego romansie z Chiarą. Żąda, by natychmiast go zakończyli, bo wspólnie z Chiarą chcą “spróbować jeszcze raz”.

Włoska rodzina odcinek 21 - kiedy w TVP1?

Emisja 21 odcinka Włoskiej rodziny zaplanowana jest na środę, 3 czerwca o godzinie 17:55. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE