Włochy - Hiszpania: powtórka półfinału Euro 2020. Kiedy i gdzie oglądać?

2021-07-06 14:58 AR
Stadion w Rzymie (Euro 2020)
Autor: Wikimedia.org/Gary Denham (CC BY 2.0)

Włochy - Hiszpania to jeden z najważniejszych meczów Euro 2020. Już niedługo poznamy zwycięzcę tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. W finale zagra jedna z drużyn, która zmierzy się w pierwszym półfinałowym spotkaniu. Na pewno nie zabraknie emocji, ale nie każdy będzie mógł obejrzeć mecz na żywo. Kibice zastanawiają się, czy będzie emitowana powtórka.

Pierwszy półfinał Euro 2020 to wydarzenie, na które czeka wiele osób. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej okazały się być wyjątkowo ciekawym turniejem. 1/8 finału zmieniła całkowicie losy rozgrywek. Z rywalizacji odpały dwie drużyny, które uważane były za głównych faworytów - Portugalia i Francja. Mistrzowie Europy nie byli w stanie obronić tytułu Mistrza Europy i nie pomógł im nawet Cristiano Ronaldo. Z kolei Mistrzowie Świata odpadli z gry po przegranych rzutach karnych ze Szwajcarią. Oznacza to, że w finałowym spotkaniu mogą znaleźć się drużyny, których nikt się tam nie spodziewał. W walce o ostateczne starcie zostały już tylko reprezentacje Anglii, Hiszpanii, Włoch i Danii. Podczas pierwszego półfinałowego meczu zmierzą się Hiszpania i Włochy. Kibice zastanawiają się, czy będzie można obejrzeć powtórkę wydarzenia.

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia

Włochy - Hiszpania. Powtórka meczu

Osoby, które nie będą w stanie obejrzeć pierwszego półfinału Euro 2020 na żywo zastanawiają się, czy będzie dostępna emisja powtórkowa. Okazuje się, że tak. W środę 7.07.2021 na TVP Sport mecz zostanie powtórzony o godzinie 15:50. Skrót dostępny będzie też na stronie internetowej TVP.

Włochy - Hiszpania. Kiedy i o której?

Pierwszy półfinałowy mecz Euro 2020 rozegrany zostanie na stadionie Wembley w Londynie we wtorek 6.07.2021. Zgodnie z terminarzem, pierwszy gwizdek spotkania mamy usłyszeć o godzinie 21:00. Transmisję będzie można obejrzeć w TVP1, TVP Sport oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE