Władca pierścieni: Ian McKellen powróci jako Gandalf w nowej produkcji?

2017-12-19 9:49
Ian McKellen
Autor: East News/Ray Tang/REX/Shutterstock

Władca pierścieni z Gandalefem raz jeszcze? Ian McKellen nie wyobraża sobie, że czarodzieja mógłby zagrać ktos inny. Więcej szczegółów na Eska CINEMA.

Władca pierścieni zostanie ponownie zekranizowany, ale tym razem w odcinkach. Po tym jak media obiegła wiadomość o realizacji serialu przez platformę Amazon, fani twórczości J.R.R. Tolkiena nie kryli zaskoczenia. Od razu pojawiły się spekulacje na temat ewentualnej obsady. Czy pojawi się ktokolwiek ze starej gwardii? W jednym z odcinków programu rozrywkowego The Graham Norton Show Ian McKellen został zapytany, co sądzi o nowym Gandalfie, którego zobaczymy w serialu.

Macaulay Culkin - od Kevina do gwiazdy wrestlingu

Ian McKellen ponownie Gandalfem?

78-letni aktor nie krył oburzenia tym pytaniem. "Co masz na myśli mówiąc, nowy Gandalf? Jeszcze się nie zgodziłem, ponieważ nie otrzymałem propozycji zagrania. Sądzisz, że ktoś inny mógłby wcielić się w tę rolę? Gandalf ma ponad 7000 lat, więc nie jestem na to za stary" - powiedział McKellen. Serial Władca pierścieni będzie opowiadał o historiach poprzedzających "Drużynę Pierścienia". Nie ukrywamy, że bardzo chętnie zobaczylibyśmy raz jeszcze jak Ian McKellen wciela się w brodatego czarodzieja.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE