Więzień miłości odc. 392 i 393 streszczenie. TVP1 VOD online, powtórka [21-22.09.2020]

2020-09-17 13:29 PK
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 392 i 393 zostaną wyemitowane w poniedziałek, 21 września i we wtorek, 22 września o godzinie 17:10 w TVP2. Po telewizyjnej premierze odcinki udostępnione będą w serwisie internetowym VOD TVP. Sprawdźcie, co wydarzy się w epizodach 392 i 393 serialu tureckiego Więzień miłości.

Więzień miłości odcinki 392 i 393 - streszczenia nowych odcinków. Współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości 392 streszczenie

Omer zapewnia Zehrę o swojej miłości, ale ciepło rozmawia przez telefon ze starą znajomą. Hatidże w zdecydowany sposób daje Bahszende do zrozumienia, że nie pozwoli skrzywdzić Zehry. Salim i Halit dostarczają Ajsel regaliki do cukierni.

Więzień miłości 393 streszczenie

Hatidże opuszcza posiadłość. Dzianan i Kerem coś knują. Dla Sabah to wielka niespodzianka. Dżulide chce się spotkać z Zehrą, lecz ludzie Erdżana porywają ją. Zehra informuje o tym Omera, lecz on nie chce przyjść matce z pomocą.

M jak miłość, odcinek 1526 ZWIASTUN. Sonia popędzi Alę. Rafał przyzna się kto zabił jej brata. Banach ujawni kim jest Krystyna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE