Więzień miłości 476, 477, 478, 479, 480 streszczenia. Zeliha i Samet organizują ślub. Matka Zalihy kradnie gotówkę przeznaczoną na wesele

2021-01-25 9:44 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 476-480 zostaną wyemitowane w dniach 25-29 stycznia o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!

Więzień miłości streszczenia odcinków 476-480. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości - odcinek 476

Ajsel ma wyrzuty sumienia, że nie upilnowała Alego. Azize odwiedza panią Żulide, co sprawia, że jej samopoczucie od razu się poprawia. W firmie zjawia się nowy zastępca dyrektora naczelnego niejaki Tarik, który uratował Selin przed pobiciem.

Więzień miłości - odcinek 477

Ouz proponuje Azize, by zamieszkała w rezydencji. W firmie Taryk pomaga przy naprawieniu systemu komputerowego. W domu Szukran zjawia się Zeliha. Ali wpuszcza do domu małą Hayat, która go śledziła...

Więzień miłości - odcinek 478

W domu Szukran zjawia się matka Zelihy, która odradza córce zamążpójście. Ali proponuje Hayat, że pomoże jej szukać mamy. Azize odmawia Ouzowi pozostania w rezydencji, lecz Żulide udaje się nakłonić ją do pracy dla rodziny.

Więzień miłości - odcinek 479

Jyldyz zdobyła informacje, które mają pogrążyć Azize. Zeliha i Samet organizują ślub, a matka Zelihy ma chrapkę na pieniądze przeznaczone na weselisko. Taryk dogaduje się z przyszłym wspólnikiem firmy. Ali opiekuje się chorą Hayat.

Więzień miłości - odcinek 480

W obecności Żulide, Jyldyz i Ouza niejaki Czezmi oskarża Azize o napaść. Jyldyz pokazuje Ouzowi zdobyte informacje na temat rzekomych przewiń Azize. Chytra na pieniądze matka Zalihy kradnie gotówkę przeznaczoną na wesele.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE