Elif 902, 903, 904, 905, 906 streszczenia. Süreyya ma złamane serce. Przyspiesza swój wyjazd do Wielkiej Brytanii

2021-01-26 9:49 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 902, 903, 904, 905, 906 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 902-906 odbędzie się w dniach 25-29 stycznia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 902, 903, 904, 905, 906. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 902-906 prezentujemy poniżej. 

Elif - odcinek 902

Vildan znajduje nieprzytomną Elif. Nie wiedząc, co robić, dzwoni do Tarıka. Mężczyzna zmuszony jest zostawić Melek, by jechać do rezydencji i zawieźć Elif do szpitala. Inci coraz bardziej martwi się o Veysela. Nie rozumie, dlaczego muszą nocować w domu Julide. Tülay, choć sama pełna niepokoju, próbuje uspokoić dziewczynkę. Şafak robi wszystko, żeby Jülide i Emirhan byli bezpieczni. W tym celu zostaje z nimi możliwie jak najdłużej, choć wie, że jest to niestosowne. Leman jest ciekawa, dlaczego jej syn wraca późno w nocy. Şafak jednak zbywa matkę zdawkowymi informacjami. Veyselowi udaje się namierzyć samochód Tarıka.

Elif - odcinek 903

Veyselowi udaje się uwolnić Melek z rąk Tarıka i jego ludzi i bezpiecznie dostarczyć ją do domu. Sam jednak jedzie jeszcze do sklepu Tülay, żeby zostawić broń i zabrać prezent dla İnci. W drodze powrotnej natyka się na Tarıka. Ich spotkanie kończy się tragicznie. Melek wyjawia Tülay i Jülide, że to Tarık spowodował wypadek, w którym zginął Yusuf. Tülay niepokoi się przedłużającą nieobecnością męża. Nękają ją złe przeczucia. Zaalarmowana przejeżdżającą karetką, dowiaduje się od policji, że w okolicy popełniono morderstwo. Gdy przybiega z İnci na miejsce zdarzenia, ku jej rozpaczy okazuje się, że ofiarą jest Veysel.

Elif - odcinek 904

Jülide, zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością Tülay, idzie po nią. Nie może uwierzyć w to, co się stało. Wszyscy są zrozpaczeni po śmierci Veysela, a Melek czuje, że to ona jest wszystkiemu winna. Süreyya boleśnie odczuwa to, że Kerem cały swój czas spędza w szpitalu. Tymczasem Kerem, przepełniony poczuciem winy, robi wszystko, żeby zadośćuczynić Parli. Kiedy Parla dostaje histerii i krzyczy, że pragnie umrzeć – Kerem, nie mogąc znieść jej cierpienia, obiecuje jej, że się z nią ożeni.

Elif - odcinek 905

Parla wciąż wyobraża sobie dzień ślubu z Keremem. Kerem natomiast jest przybity faktem, że z poczucia winy i odpowiedzialności musi zrezygnować ze swoich marzeń i miłości do Süreyyi. Leman dowiaduje się od Alev o zabójstwie w dzielnicy. Jest jeszcze bardziej zszokowana, gdy Şafak mówi jej, że ofiarą jest Veysel. Tülay nie potrafi maskować swojego smutku po stracie Veysela. Również Inci nie może się pogodzić się ze śmiercią przybranego taty. Parla jest zachwycona opieką, jaką otacza ją Kerem i wykorzystuje każdą sposobność, by wykorzystać jego słabość. Süreyya jedzie do szpitala, gdzie jest świadkiem bliskości Kerema i Parli. Dziewczyna jest zdruzgotana. Nie wie, jakimi pobudkami kieruje się Kerem i wierzy, że Kerem darzy Parlę uczuciem. Kiedy Kerem spotyka Süreyyę na korytarzu, mówi jej o specjaliście w Stanach, który być może wyleczy Parlę. Entuzjazm i nadzieja Kerema utwierdza Süreyyę w jej przekonaniach.

Elif - odcinek 906

Hümeyra odwiedza Parlę w szpitalu. Wiadomość o oświadczynach bardzo ją zaskakuje. Kiedy po powrocie do domu rozmawia o tym z Keremem, przypadkiem ich rozmowę słyszy Süreyya. Dziewczyna dowiaduje się o oświadczynach i postanawia przyspieszyć swój wyjazd do Wielkiej Brytanii. Kerem jednak nie jest w stanie nawet udawać radości z powodu ślubu. Do holdingu przyjeżdżają śledczy, aby przesłuchać Tark w związku ze śmiercią Veysela. Mężczyzna udaje zaskoczenie i wymyśla historyjkę o wypadku, w związku z którym Veysel mógł pytać policję o numery rejestracyjne jego samochodu. Po wyjściu policji Tark składa dyspozycję w banku zamknięcia rachunku i wypłaty wszystkich dostępnych środków.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE