Wielkie gwiazdy, które popełniły poważne przestępstwa. Kto trafił za kratki?

2022-08-06 15:48 NN

Sława nieodzownie związana jest z efektem aureoli, czyli tym, że gwiazdom światowego formatu z założenia przypisujemy niemal wyłącznie pozytywne cechy. Chcemy bowiem wierzyć, że uwielbiani przez nas muzycy, czy aktorzy są wcieleniem dobra i aniołami w ludzkiej skórze. Wielu celebrytów udowodniło jednak, że są tylko ludźmi.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej znienawidzone gwiazdy Hollywood. Za co widzowie ich nie znoszą?

Wielkie gwiazdy, które popełniły poważne przestępstwa

W naszej galerii (którą znajdziecie w górnej części artykułu) znajdziecie 6 najdobitniejszych przykładów "sprowadzenia fanów na ziemię". Zarówno wokaliści popularnych zespołów, jak i aktorzy i reżyserzy pracujący przy turbopopularnych produkcjach potrafili dopuszczać się rozmaitych przestępstw. W niektórych przypadkach były to sprawy niższej wagi, w innych zaś makabryczne zbrodnie, które wstrząsnęły społeczeństwem. Ciekawi o kim mowa? Zajrzyjcie do naszej galerii!

ZOBACZ TAKŻE: Hollywoodzkie gwiazdy, które mówią po polsku. Niektóre przypadki was zaskoczą!

Sonda
Czy kiedykolwiek padłeś/padłaś ofiarą przestępstwa?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE