Hollywoodzkie gwiazdy, które mówią po polsku. Niektóre przypadki was zaskoczą!

2022-02-21 12:10 NN
Hollywoodzkie gwiazdy, które mówią po polsku. Niektóre przypadki was zaskoczą!
Autor: Invision/Invision/East News; Invision/Invision/East News; Cover Images/East News

Którzy znani aktorzy mówią w naszym języku? W jakich popularnych superprodukcjach mogliśmy usłyszeć polskie dialogi? W naszej galerii zatytułowanej "Hollywoodzkie gwiazdy, które mówią po polsku" znajdziecie odpowiedź!

Hollywoodzkie gwiazdy, które mówią po polsku. Dla wielu z was może być to szokiem, jednak wielu światowej sławy aktorów na większym, lub mniejszym poziomie, potrafi posługiwać się językiem polskim. O kogo chodzi? Niektóre przypadki są naprawdę zaskakujące!

Zobacz także: Celebryci jednego sezonu. Chwila sławy i wieki zapomnienia

Znani aktorzy, którzy mówią po polsku

Język polski uchodzi powszechnie za jeden z najtrudniejszych języków do opanowania. To jednak nie stanęło na przeszkodzie wielu znanym hollywoodzkim aktorom. Niektórzy nauczyli się podstaw naszego języka wyłącznie na potrzeby roli (z jakim skutkiem to już kwestia drugorzędna), dla innych były to jednak kwestie osobiste.

W naszej galerii zatytułowanej "Hollywoodzkie gwiazdy, które mówią po polsku" (znajdziecie ją poniżej) wyłoniliśmy dla was 9 rozpoznawalnych na całym świecie aktorów i aktorek, którzy porozumiewają się w języku polskim. 

Zobacz także: Polscy aktorzy jednej roli. Dlaczego nie grają w innych produkcjach?

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Nowi bohaterowie i duże zmiany w rodzinie Winnych
NAJNOWSZE