Wielki koncert nocy letniej TVP2 - powtórka. Kiedy i o której retransmisja wydarzenia?

2020-07-17 8:37 aw
Beata Kozidrak
Autor: WBF

Muzyka filmowa to wyjątkowy, letni koncert pod gwiazdami dla publiczności zgromadzonej na wodzie i przed telewizorami. Pomysł zorganizowania muzycznego wydarzenia jest odpowiedzią na sytuację związaną z pandemią, ideą wspólnego przeżywania sztuki, radowania się i rodzinnego spędzania czasu na wolnym powietrzu. Artystom na scenie towarzyszyć będzie niecodzienna, wodna widownia złożona z pasjonatów żeglarstwa.

Wielki koncert nocy letniej - powtórka. Kiedy i o której retransmisja wydarzenia? W szczecińskim Porcie będzie transmitowany dwuczęściowy koncert z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artyści zaśpiewają przeboje znane z małego i dużego ekranu. Dzika polska przyroda, industrialna portowa przestrzeń oraz najpiękniejsza nadodrzańska architektura w tle będą scenerią niezwykłego letniego koncertu, który odbędzie się w Szczecinie.

Wielki koncert nocy letniej - powtórka. Kiedy i o której retransmisja wydarzenia?

Premierowo transmisja Wielkiego koncertu nocy letniej zaplanowana została na sobotę 18 lipca na godzinę 20:00 oraz godzinę 20:50 - obie części emitowane są na TVP2. Powtórkę z koncertu będzie można zobaczyć natomiast:

  • w czwartek 23 lipca o godzinie 00:40 na TVP Rozrywka,
  • w sobotę 25 lipca o godzinie 12:05 na TVP2,
  • w sobotę 25 lipca o godzinie 21:25 na TVP Polonia
  • oraz w niedzielę 26 lipca o godzinie 23:05 na TVP3.

Na scenie mają wystąpić: Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Natalia Szroeder, Monika Borzym oraz Kuba Badach, Andrzej Piaseczny, Andrzej Lampert, Andrzej Krzywy, Artur Gadowski.

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE