Wiedźmin

i

Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

Wiedźmin - trzeci sezon potwierdzony! Kiedy premiera serialu?

2021-09-27 15:33

Wiedźmin to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Ekranizacja słynnej historii Geralta zdobyła wielu fanów, którzy czekają na kontynuację. Od jakiegoś czasu wiemy o tym, że pojawi się drugi sezon serialu. Teraz pojawiła się informacja, która potwierdza także trzecią część! Kiedy trafi na Netflixa?

Wiedźmin - trzeci sezon potwierdzony! Kiedy premiera serialu? Fani serialu Wiedźmin nadal czekają na premierę drugiego sezonu. Dla wielu osób jest jednak jasne, że kontynuacja nie zawiedzie i liczą także na kolejne części produkcji. Dla tych osób mamy dobre informacje. Netflix potwierdził już, że powstanie trzecia część Wiedźmina. Nie pojawiły się jednak żadne deklaracje na temat daty premiery. Można jednak założyć, że nie pojawi się ona wcześniej niż w drugiej połowie 2022 roku. Nie wiadomo też, czy będą jakieś zmiany w obsadzie. Fani liczą na to, że ich ulubione postacie nie znikną z serialu. Wcześniej czeka nas jednak trzeci sezon, który z pewnością wywoła wiele emocji. Kiedy i gdzie oglądać drugi sezon Wiedźmina?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Wiedźmin - drugi sezon. Premiera

Wiedźmin powróci na ekrany jeszcze w 2021 roku! W połowie lipca Netflix przekazał informację, że nowe odcinki zostaną udostępnione dopiero 17 grudnia 2021. Do bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów serialu Wiedźmin, którzy musieli czekać na kontynuację aż dwa lata.