Wiedźmin - Henry Cavill w Polsce. Kiedy i gdzie będzie można spotkać aktora?

2019-12-02 16:06 kw
Wiedźmin
Autor: materiały prasowe

Wiedźmin to serial oparty na bestsellerowej serii powieści autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Opowiada o Geralcie z Rivii - samotnym łowcy potworów, który stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często są gorsi, niż najstraszniejsze potwory. Produkcja zadebiutuje już 20 grudnia na Netflix. Zanim jednak to nastąpi, w Warszawie odbędzie się oficjalna premiera serialu, na której pojawią się twórcy i gwiazdy Wiedźmina. Kiedy i gdzie będzie można spotkać Henry'ego Cavilla?

Wiedźmin - Henry Cavill w Polsce. Kiedy i gdzie będzie można spotkać aktora? Premiera Wiedźmina zbliża się wielkimi krokami. Już 20 grudnia 2019 roku serial, oparty na bestsellerowej serii powieści, zadebiutuje na Netflix. Produkcja opowie o przeznaczeniu i rodzinie. Głównym bohaterem jest oczywiście Geralt z Rivii, w którego wciela się Henry Cavill. W pozostałych rolach zobaczymy takich aktorów jak Anya Chalotra czy też Freya Allan. 

Wiedźmin - fabuła

Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii - zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, w którym ludzie niejednokrotnie są gorsi od najstraszniejszych potworów. Kiedy przeznaczenie popycha go w kierunku potężnej czarodziejki i młodej księżniczki skrywającej niebezpieczny sekret, we trójkę muszą nauczyć się razem poruszać po niebezpiecznym świecie.

Wiedźmin - Henry Cavill w Polsce

18 grudnia w Warszawie, dwa dni przed premierą serialu na Netflix, odbędzie się uroczysta polska premiera produkcji. Na Torze Służewiec pojawią się aktorzy oraz twórcy Wiedźmina. Wśród nich nie zabraknie oczywiście Henry'ego Cavilla, który wciela się w Geralta z Rivii. Oprócz niego do Warszawy zawitają Anya Chalotra - Yennefer, Freya Allan - Ciri, Tomasz Bagiński oraz Lauren Schmidt Hissrich - producenci Wiedźmina.

NAJNOWSZE