Wiedźmin - ile sezonów planuje Netflix? Showrunnerka zaskakuje!

2019-11-08 13:23
Wiedźmin - ile sezonów planuje Netflix? Showrunnerka zaskakuje!
Autor: Materiały prasowe Netflix Wiedźmin - ile sezonów planuje Netflix? Showrunnerka zaskakuje!

Produkcja oparta na bestsellerowej sadze Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, który jest samotnym łowcą potworów, musi odnaleźć swoje miejsce na świecie, w którym ludzie okazują się gorsi niż najstraszniejsze potwory. Na swojej życiowej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć czyhające niebezpieczeństwo. Ile sezonów serialu Wiedźmin planuje Netflix? Wszystkie szczegóły znajdziecie w artykule.

Wiedźmin - ile sezonów planuje Netflix? Showrunnerka zaskakuje! Wyjątkowa opowieść Wiedźmin, to bestseller nie tylko pod względem książek, ale również i fantastycznych gier wideo. W serialu Netflixa, w postać Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill, którego znamy z Mission Impossible - Fallout. W pozostały rolach wystąpią: Anya Chalotra jako Yennefer czy Freya Allan jako Ciri. W jednym z wywiadów Lauren Schmidt Hissrich's zdradziła ile sezonów planuje. Jej wyznanie zaskakuje! 

Wiedźmin - ile sezonów planuje Netflix?

Showrunnerka, zdradziła w ekskluzywnym wywiadzie dla magazynu SFX Magazine, że kolejne sezony serialu Wiedźmin są już rozpisane. Na pytanie czy będzie więcej niż dwa sezony produkcji, odpowiedziała:

Och, do diabła. Oczywiście, że tak. Drugi sezon już jest! Ale mogę zdradzić, że planujemy powstanie siedmiu części serialu Wiedźmin.

Lauren oprócz potwierdzenia aż siedmiu sezonów Wiedźmina, zdradziła również w jaki sposób będą powstawały kolejne serie serialu na podstawie kultowej sagi Andrzeja Sapkowskiego:

Jeżeli Bóg pozwoli, to chcemy stworzyć historię, która przyciągnie ogromną ilość widzów przez lata. Najgorsze co możemy zrobić, to skupić się na pierwszym sezonie i nie rozwijać postaci w kolejnych seriach.

Wiedźmin - kiedy premiera pierwszego sezonu?

Pierwszy i wyczekiwany przez fanów sezon serialu Wiedźmin zostanie opublikowany na platformie Netflix już 20 grudnia 2019 roku. Produkcja składa się z ośmiu odcinków, a akcja rozpocznie się od przedstawienia zdarzeń ze zbioru opowiadań Mniejsze zło.

NAJNOWSZE