Wieczór wyborczy 2020 - powtórka. Kiedy i o której w TVN, TVP i Polsat?

2020-06-28 20:44 aw
Wybory
Autor: MAREK BEREZOWSKI/REPORTER/East News

Zaplanowane na ten rok wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę 28 czerwca. O objęcie urzędu prezydenta Polski ubiega się 11 kandydatów. Od soboty 27 czerwca w naszym kraju obowiązuje cisza wyborcza, która kończy się z momentem zamknięcia lokali i oficjalnego zakończenia oddawania głosów. Wówczas stacje telewizyjne rozpoczynają wieczory wyborcze.

Wieczór wyborczy 2020 - powtórka. Kiedy i o której w TVN, TVP i Polsat? Podczas wieczorów wyborczych widzowie mają szansę zapoznać się z opiniami ekspertów, zobaczyć pierwsze wywiady z kandydatami, a przede wszystkim - poznać sondażowe wyniki wyborów z exit poll. Ewentualna druga tura wyborów prezydenckich ma odbyć się dwa tygodnie później, 12 lipca.

Wieczór wyborczy 2020 - powtórka w TVN

Stacja TVN nie planuje powtórki wieczoru wyborczego w telewizji. Niewykluczone jednak, że będzie można obejrzeć zapis z transmisji na stronie tvn24.pl, gdzie wieczór wyborczy będzie emitowany online.

Wieczór wyborczy 2020 - powtórka w TVP

Powtórkę wieczoru wyborczego emitowanego w TVP widzowie będą mogli obejrzeć w poniedziałek 29 czerwca o godzinie 2:20 w TVP Polonia.

Wieczór wyborczy 2020 - powtórka Polsat

Polsat, podobnie jak TVN, nie planuje telewizyjnej powtórki wieczoru wyborczego. Jeśli jednak będzie on transmitowany na YouTubie Polsat News, z pewnością będzie tu dostępny także zapis z transmisji.

Kowalscy kontra Kowalscy: Odpowiedź Polsatu na Rodzinkę.pl? Vlog Ewy Wąsikowskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE